Vic of the day

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Črnolasa dama, rjavolasa dama in blondinka so neuspešno poskušale z ropom banke, zločin ki se kaznuje z usmrtitvijo pred strelskim vodom.
      Na dan eksekucije na podij najprej privedejo črnolasko. Postavijo jo pred zid, pripravijo strelce a v zadnjem trenutku črnolaska zavpije "Tornado!". Strelci iz strahu pred katastrofo pobegnejo in črnolaska ubeži usodi.
      Naslednji dan na usmrtitveno ploščad prikoraka rjavolaska. Postopek spet steče, a rjavolaska tik pred usodnim strelom zakriči "Poplava!" in organi pregona se znova razbežijo, rjavolaska pa mirno odkoraka na prostost.
      Tretji dan je na vrsti blondinka. Ker je slišala za uspeh svojih predhodnic, se je tudi sama odločila za izvedbo istega trika. Varuhi pravice jo postavijo pred zid, se namestijo s strelnim orožjem na nasprotno stran in namerijo v blondinko. Tik preden naboji zapustijo cev, blondinka zavpije: "Ogenj!"
      "There can only be one Raa!"
    • Evo še od mene nekaj....

Mimo trgovine z živalmi pride ženska srednjih let in papagaj, ki je bil v izložbi ji reče: Kurba!
      Vsa besna, stopi v trgovino in začne lastnika trgovine nadirati. Da jo
      pomiri ji predlaga, da bo za kazen pobarval papagaja v črno.
      In res: Drugi dan gre mimo spet ta ženska, pogleda v izložbo, zagleda papagaja
      pobarvanega v črno, ki nepremično stoji in mu reče: Danes si pa tiho,
      muca popapala jezik?
      Papagaj ji odgovori: Ne gospa, ko sem v smokingu, se ne pogovarjam s kurbami!

Kaj reče Mujo Fati, ko se le ta vrne z lepotne operacije?
      Jebiga, barem si probala

Na fakultetnem plesu Američan povabi Švedinjo na ples.
      Med plesom jo narahlo stisne in reče: "V Ameriki temu rečemo objem."
      Švedinja odgovori: "Jaa, na Švedskem tudi."
      Malo pozneje ji da na usta cmok in reče:"V Ameriki temu rečemo poljub."
      "Jaa, na Švedskem tudi."
      Proti koncu večera in po nekaj pijačah jo odpelje na travnik in se spravi k seksu:
      "V Ameriki temu rečemo sendvič na travi."
      Švedinja pa odgovori: "Jaa, tudi na Švedskem temu rečemo sendvič, samo da damo notri več mesa.
      [Blocked Image: http://shrani.si/f/2n/9Y/22NyIWhZ/funny-skull-12576c32.jpg]

jaz NISEM človek, jaz sem Duncan MacLeod
    • Da še dam js enega alpa dva :D, zdaj k mi hodijo nasprotniki pod palmo, mam pa cajt take čitat, saj ne vem... zgleda da so kokosi spoda v afriki že zreli da jih hodijo obirat :P

Ivan ni bil prav pameten in njegovi prijatelji so se pogosto norčevali iz njega. Nekoč je prišel urejen kot že dolgo ne. Povsem nova obleka, kravata, čudovita srajca.
      - Madona Ivan, kako pa si se danes uredil, so se čudili sodelavci.
      - Ženino darilo.
      - Ali je bilo presenečenje?
      - Pa še kakšno. Včeraj, ko sem prišel domov malo prej kot navadno, me je obleka že čakala na postelji.

Janezek sedi na klopi pri železniški postaji.
      Mimo pride policaj. Janezek se pošali in vpraša: Ali veste razliko med tistim vlakom in vam?
      Policaj mu reče: Ne, ne vem.
      Janezek mu odvrne: Ta vlak ni neumen, vi pa.
      Policaj se odloči, da mu vrne in vpraša: Ali veste razliko med tistim vlakom in tabo?
      Janezek odvrne: Ne, ne vem.
      Policaj pa mu odvrne: Ta vlak gre v Ljubljano, ti paz mano v zapor.
      Men grow tired of sleep, love, singing and dancing sooner than war.
      - Homer