Game over?:)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Stvar je v totalnem mrtvilu forum nikjer nic slabo igra pa iskvarjena do amena a tudi mrtva nic vec se ne dogaja, biseri nalozli miljone generalov na neke multy acc in cmarjo pa ajd da se kaj dogaja v smislu igre taktike pa nista
      postalo je nezanimivo, vse zgleda vodi v smer umazane igre prevare in da se zajebejo pravila. Pogled na statistiko je katastrofa.
      Miljoni generalov miljoni gusarskih .... kdo ma voljo za tem ni mi jasno ampak okej jebes moje mnenje................
      ALKATRAZ-GROBAR 8)
    • Stvar je taka....da bi tudi nemci morali malce poskrbet,da postane spet zanimivo....glede nato,da je v igri na voljo ambrozija....nevem moja ideja pač....da se naredijo neke antične igre v sami igri(nagrada ambrozija)neke vrste arena(kot rečeno to je trenutno iz glave ideja ki bi jo bilo dobro dodelat)in take zadeve,kjer bi pač imeli še nekaj dodatno za počet....nevem no...ideja pač...
      [IMG:http://shrani.si/f/2n/9Y/22NyIWhZ/funny-skull-12576c32.jpg]

jaz NISEM človek, jaz sem Duncan MacLeod
    • zanimivo da tema ne pritegne vec komentarjev
      Lennox nisi tako kratko tu , da nebi vedel da je poskusev in predlogov za skrajsanje rund in sprememb nacina borb nesteto krat bil omenjan na drugih serverjih
      in podajani predlogi a svabi nimajo namena zgleda upostevat tega... ker to je postalo res nesmiselno da enga klofotas po ure in ure da mu pobijes vojsko....to vrjetn lahko sam upamo na boljse case v novejsih verzijah, upajmo da bo boljse tud z aresom so ujebal vse

hudic pa omenja neke popolnoma nove zadeve..oke ce rasir igro se v druge segmente pa naj

zanimiv pa da doben ne omenja sranja ki ga pocnete od igrice enormna stevila multy acc, serendekanje z lagiranjem vojske pa to te ja srat stisne kaj ste sposobni si namislit in
      kaka volja je to, ce pogledas statistiko to je norisnica
      SMASH 399 clanov, SMISH 218 clanov povprecje 8K skupnih, SMESH 139 clanov povprecje 2K ??? to so aktivni igralci hahahah
      generali COO-support hahaha prvi trije cirka 19-20 MILJONOV generalov na havajih cakajo
      pirati 7miljonov hahahaha sam je to nabral jebes misa GENIJE

vprasanje pa za struno se neda red naredit al ste enostavno kadrovsko podhranjeni, ker ce gledam je vidno da vas je 5 clanov celotnega tima-mogoc se motim-popravi
      kjer je na drugem serverju kjer vam je djakon sef pa 14..to bio nekako pojasnilo zadevo
      ALKATRAZ-GROBAR 8)
    • @ The black angel - kot vidite v seznamu članov ekipe, smo štirje (jaz sem naveden na dveh mestih). CoMa - djakon ne opravlja dela v skupnosti, saj to niti ni naloga CoMe - on le preveri morebitne prijave in z mano v kontaktu rešuje zadeve, ki niso v naših močeh (imamo omejen vpogled recimo).

SuicideSquad je board admin - torej pristojen le za forum, za igro pa ostaneva Cerish in jaz. Cerish ne dela na vseh serverjih, ker je delo prostovoljno, privatno življenje pa zahteva tudi en del našega časa.

Tako da si lahko predstavljate, kako je delati, iskati multije itd... Sploh če je račun s 100 multi acc zadaj...

Iskreno - sam bi že zdavnaj zaključil z delom (ostal bi le kot prevajalec), a do današnjega dne nisem našel svojega nemestnika (preden se kdo javi - za Game admina ne smete igrati na nobenem slovenskem serverju, morate imeti nekaj izkušenj z delom v ekipi itd...)

Morda vam je to malo osvetlilo težave slovenske ekipe....
      LP, Struna
      Strings & Rock
    • Vsi razumemo, da vas je premalo.
      Če delate prostovoljno je tudi normalno, da se določene zadeve spregledajo ali vam je malce vseeno.
      Ne razumemo pa, da se prav nič ne naredi v smeri, niti najmanjših korakov, da bi se to uredilo.

Zakaj pa se ubadate z vsemi serverji. Dosti bi že bilo, če bi se počistila Gama, kjer je največ igralcev.
      Zdaj pa se je to razpaslo čez vse razumne meje in od poštenih igralcev nobeden več ne igra, kar je normalno, zakaj se truditi pošteno, če je nekdo z guljufijo 10x močnejši. Kako mu parirati. In zakaj tratiti svoje življenje za to.
      Uporabiti enako guljufijo in zbrati 1miljon GT in se dva taka napadeta, traja bitka dve leti?????? Kje je tu smisel?

Kot je tule napisano je vse jasno:
      ******************************************************************************
      kaka volja je to, ce pogledas statistiko to je norisnica
      SMASH 399 clanov, SMISH 218 clanov povprecje 8K skupnih, SMESH 139 clanov povprecje 2K ??? to so aktivni igralci hahahah
      generali COO-support hahaha prvi trije cirka 19-20 MILJONOV generalov na havajih cakajo
      *******************************************************************************
      Vsi pa vemo, da je v aliansi SMASH kvečjemu 5-6 igralcev. Isti pa so tudi v SMISH, SMESH, SMUSH, SMOSH, vse skupaj bi jaz imenoval aliansa SMEH. Žalostno ampak samo smejiš se lahko vsemu temu. Saj enako dela tudi aliansa COO.
      PAN in ostali, ki igramo pošteno pa opuščamo igranje.
      Potem pa si delajo še norce iz vas in nas in ustanovijo par alians z skoraj enakim nazivom
      Kako lahko ima igralec z 2miljona točk, 1,2 miljiona GT in je aktiven samo v času bitk, drugače pa je na dopustu, tudi leto dni. Naj to nekdo pojasni??
      Potem pa na tvojem otoku naserjejo polno teh multi mest in ti zbijajo čudež.

Trenutno nekje poteka bitka z enim igralcem iz SMASH.
      Imel je recimo normalnih 250.000GT in 300 miljonov denarja.
      Čez noč se mu je račun odebeljil na 1,2 miljona GT in 1,1 miljon denarja.
      Tudi, če ima ladjedelnice na 38 to ni mogoče niti v znanstveni fantastiki.
      Zdaj pa mi povejte kje je logika, da se ga še sploh napada in kje je logika, da sploh igramo to igerco?
      Tudi mi imamo svoje življenje in zakaj ga trošiti za takšno nesmiselno igerco??
      Rajši si pogledam eden film. Pa, če kdo zdajle reče pa glej rajši film se bo kmalu zgodilo, da ga bomo vsi gledali.

Ne razumem kako se ne morejo narediti določene omejitve glede mest, GT in piratov.
      Če vidite nesmiselne račune na serverju bi se moral takoj narediti ban za eno leto.
      Pa ni potrebno iskati multija.
      Ni treba veliko dela, samo pogleda se statistika, igralec, število GT, denar. Poglejte igralca SMASH. Preden je jurko od njega dobil vojsko in denar je imel 1,2miljona GT in 700.000 denarja in to pri 2,7 miljona točk??? Prosim za razlago kako je to mogoče? In takšnih računov je še več.
      Vsi nesmisli se banajo.
      Če ne vam lahko mi sporočimo nazive igralcev in mesta in lahko sami preverite in se odločite. Zakaj se tudi ne poveže recimo igralce iz SMASH z igralci iz SMISH, SMESH in se preko istega IP poišče kršitev. Je to tako veliko dela. Vzemite samo igralca "jurko" in njegov IP. jurko in igralec SMASH ali WonderWoman recimo.
      Kjer pa ni volje pa tudi ni poti in je nikoli ne bo.

Če se bo to nadaljevalo boste pa lahko imeli na serverjih samo še igralce SMACH, COO in njihove multi alianse in mesta. Potem pa se nobenemu ne bo potrebno več ubadati s pritožbami in bodo lahko igrali drug z drugim, kot bi si postavil pingpong mizo ob steno in igrali sami s sabo ali šah pa se prestavljaš s stola na stol.

Tako kot je sedaj ne more več biti in če se ne bo naredil red bomo izbrisali svoje račune in bo problem rešen.
      Za vse poštene igralce, kamor se štejem tudi sam je ta igerca resnično postala GAME OVER in to brez smeškota.
    • Maco, popolnoma razumem vaše mnenje in tudi sam nisem drugačnega mnenja. Ko ste napisali tisto glede nesmiselnih računov - jaz nesmiselnih ne vidim, ker jih ne morem... Ne smem sicer povedati, s kakšnimi podatki razpolagam, a vedite, da nesmiselnih računov v mojih očeh ni... So računi, ki kršijo pravila in tisti, ki jih ne.
      Tukaj pa se zadeve zapletejo, ker zaradi omejitev vpogleda ne vidimo vsega, kar je kršitev... Nemci so naredili veliko napako (po mojem mnenju), da so omogočili samim igralcem urejanje IP sharinga. S tem so dejansko omogočili vse, kar se zdaj dogaja.
      Ni v mojih močeh ali močeh kogarkoli iz slovenske ekipe, da se zadeve uredijo, dokler ne bo mnenje Gameforge-a drugačno.

Tisti starejši igralci se morda spomnite časov, ko so multiji "leteli" kot za stavo... Takrat je bil red delno vzpostavljen, ampak žal v taki meri ne moremo več delat reda.

Še morda glede tega, zakaj se ubadati z vsemi serverji - ker se na vseh dogaja enako... Gama je najbolj obremenjena, a je povsod drugod enako... Naša skupnost je dejansko posebnost in ravno zato verjetno tudi Nemci ne spremenijo politike - v drugih skupnostih se igra, pri nas pa se išče luknje za goljufijo in izigravanje sistema... Zaradi tako majhne skupnosti kot smo mi, se Nemci ne bodo postavljali na glavo. Iskreno - lahko smo srečni da sta Ikariam in OGame sploh še v delovanju.
      LP, Struna
      Strings & Rock

The post was edited 1 time, last by struna ().

• Ne, urejanje IP sharinga s strani igralcev ni napaka. Sama igra ti ne dovoli stik. Napaka je, ker so dovoljeni browserji tipa TOR pri katerem samo z enim klikom vstopaš v drugi račun s spremenjenim IP. Potem zopet klik in si v tretjem računu. Na enak način odpiraš nove in nove račune pri katerih ne potrebuješ IP sharing. Take račune pol izkoriščaš za to da ti črpajo surovine, ti jih potem od njih ropaš, ali za nabiranje piratskih točk, ali za fleetspam, ali za izdelavo vojske, ki jo od njih kupuješ po najnižji ceni..............in še najpomembneje je, ker se stik ne vidi.
      Na Gami je uradno okoli 2500 registriranih igralcev, od tega je 2000 multijev. Najenostavnejše se je rešit multijev da blokiraš dostop z nekaterimi iskalniki. Tukaj smo že pri interesu, če se bo kdajkoli kaj spremenilo.
    • Zastoj s številom igralcev bi nastal samo začasno.

Saj igra na ta način tako ali tako nima smisla. Torej bo ugasnila. Vsi bomo nehali igrat, ker je tečno. Igra nima več vsebine. Ni strateška igra kot jo opisujete, edino če je strategija goljufanje.

Tako da je na splošno za Nemce srednjeročno bolje da uredijo golufanje. Prepričana sem da bi server spet zaživel.

Če se ukinejo brskalniki brez sledenja bi bil problem rešen!
    • Zdravo, javlam se po dolgem času..

Tu pa tam spremljam igro. forum, in vso to vlko :shit: .. niam besed za igro več , ni to to več od te igrce včasih je blo bolj zabavno, atraktivno, privlačno, bolj konkurenčno je bilo (čeprav vsi vemo da COO nikoli ni imela konkurenco) ampak vseeno so se trudli ostali in je bilo zato zanimivo.

Dokler bo črni trg ta igrca nebo zanimiva, pirate so vsaj nekak popravli in je le upanje da popravijo črni trg in vse ostalo.

kot je že nekdo prej omeno da nemcev se jeb* za slo iko ki smo samo poskusni zajčki za njih, večje skupnosti imajo boljše porihtano in več autoritete kot mi sej verjetno tudi trošijo več ambrozij in to je nemcem prioriteta.

pa ne razumem zakaj je več serverjev na slo iki ker že na gami je premalo pravih resnih igralcev, kaj šele na drugih"novih"serverjih.

vglavnem uživajte dokler lahko in dokler je ta igrca še tu. :grumble: :beer:

lep pozdrav Moorwen.
      :monster: there is a Moorwen in your house , be scared be very scared ! :monster:
    • @Moorwen
      Lahko je črni trg, vendar z določenimi omejitvami. Tak predlog sem že podal.
      Primer. Na trgu je Ladja mortar v zlatu vredna 2540 - 17100. Taka razlika v ceni te vabi da izkoriščaš sistem.
      Če bi bila ta razlika samo 5% ali v zlatu 8000 - 8400 bi črni trg še vedno deloval, sam bi odpadla možnost nabijanja zlate rezerve in generalov. Tudi če prodaš po nižji-višji ceni, še vedno igra vzame nekaj davka in ti anulira tisto razliko.
    • to je tudi dobro ja ali pa neka tedenska količina prodaje in kupovanja, ali pa celo dnevno da nemoreš prodat/kupit več kot npr. 1000 ladj tednsko in nič več kot 2500 enot , pa po nekaj solidni ceni, dnevno pa nekje 150/200 ladj in 300/350 enot.

to bi omejilo prodajno oz. kupovalno količino in bi trajalo kar se nebi splačalo oz tudi z "skrinjo generalov" si nebi kaj dosti pomagal.

se pa tudi strinjam da glede da na črnem trgu trenutno lahko prodaš po smešni ceni vojsko , da se zviša vzdrževanje vojske.

puno je rešitev ampak ne želijo rešitev saj oni služijo.

lp. Moorwen
      :monster: there is a Moorwen in your house , be scared be very scared ! :monster: