TRGOVSKE LADJE-prenos teme,dodelano

• TRGOVSKE LADJE-prenos teme,dodelano

Mene (pa verjetno še koga) moti to, da zdej ko sem že velik (3.700.000 točk), imam preprosto premalo ladij (166jih imam). Ma mene predvsem jezi to da zdej bolj ali manj igram ikariam samo še zato, da poskrbim da so ljudje veseli in da dobavljam marmor po mestih. In zarad tega sem zdej že skor obupu, pač kdo bi igral igrico, kjer moraš nonstop surovine pošiljat da lohko sploh ki delaš. Ker zdej so še stavbe še kr drage in morm za večje projekte vsaj trikrat ali več poslat celo ladjevje za transport npr. marmorja. TA predlog bi predvsem prišel prov tistim, ki niso nonstop na računalnikih pa telefonih kot rečmo jaz,, ki ga pogledam tko 3-4 na dan. Ker če gremo tudi malo računat za osnovo imaš le 180 ladij (=90.000 surovin) oziroma če se ti userje imaš lohko 306 ladij (=153.000 surovin) kar je že malo bolje ampak za večje gradbene podvige absolutno premalo (ker potem stavbe stanejo tudi kak miljonček oz. že 500.000 surovin je s 180 ladjicami kar malo težko na izi (easy) prepeljat.J
      az bi zato predlagal več možnih rešitev:
      1.-verjetno je ta še najbolj nevsiljiva, hitra ali kako bi se izrazil
      -v oknu ˝Transport˝ (ki se ti odpre ko hočeš poslati komu surovine) imaš opcijo ˝Kapaciteta ladje za trgovanje˝. Dosedaj se da kapaciteo le zmanjšati. Jaz pa bi predlagal, da bi se dalo še povečati kapaciteto(do npr. 1000) samo bi stem šle ladje počasneje (rečmo ob kapaciteti 1000 bi se hitrost zmanjšala za 50%, torej s 60 na 30.)
      2.-potem pa predlagam še eno bolj radikalno rešitev al kako bi temu rekel
      - da bi osnovno nosilnost trgovskih ladij povečali na 750 al 1000, kar bi jim(gameforge) bilo ljubše. stem bi bila maks. kapaciteta 1500 (oz. 2000) z istimi negativnimi učinki kot sem zgoraj omenil ( hitrost zmanjšana za 50%)

Upam da sem bil dovolj jasen in da sem dosti dobro dodelu. :)