TRGOVSKE LADJE IZBOLJŠAVA?

• TRGOVSKE LADJE IZBOLJŠAVA?

Mene (pa verjetno še koga) moti to, da zdej ko sem že velik (3.700.000 točk), imam preprosto premalo ladij (166jih imam). Ma mene predvsem jezi to da zdej bolj ali manj igram ikariam samo še zato, da poskrbim da so ljudje veseli in da dobavljam marmor po mestih. In zarad tega sem zdej že skor obupu, pač kdo bi igral igrico, kjer moraš nonstop surovine pošiljat da lohko sploh ki delaš. Ker zdej so še stavbe še kr drage in morm za večje projekte vsaj trikrat poslat celo ladjevje za transport npr. marmorja. TA predlog bi predvsem prišel prov tistim, ki niso nomstop na računalnikih pa telefonih kot rečmo jaz,, ki ga pogledam tko 3-4 na dan. Jz bi tko predlagal, da bi povečali število ladij na vsaj 350 (ce ne pa bi blo tko, da bi kle 360-a ladja stala toliko kot 180-a zdaj) in da bo jim omogočili transport surovin na 1000 (bi šle pa 50 % bollj počas). In tko bi praktično lahko v enem dnevu poskrbel za vino, marmor in tako za nadgrajat.
    • Pozdravljen.

Ja to kar omenjaš je res....Sicer ti nekaj ladjic doda sprememba vladanja,logiranje in seveda ambrozija.Zavedat se moraš,da je igra narejena tako,da tudi oni imajo nekaj od tega..in to je zaslužek.Sprememba tega-npr.tvoj predlog je pluvanje v svojo skledo(nemško) in posledično manj dobička od nakupa ambrozije.Glede kapacitete ladjic tu bi se še mogoče dalo kaj narediti.

jaz NISEM človek, jaz sem Duncan MacLeod
    • ATSlovenia wrote:

Ja to imaš prov, samo za z ačetek bi lohko.. a veš ko lohko določaš količino surovin, ki jo lahko nosijo ladje (lohko izbiraš med 100 in 500 in stem je tudi bolj hira ladja), no. to bi lahko narediliše v nasprotno smer- več surovin (do 1000) pa bolj počasna.
      Ja v sekciji predlogi predlagaj kar si omenjal za več surovin in razloži....Bo GA Struna poslal dalje...potem pa počakat na kakšen odgovor. :)

jaz NISEM človek, jaz sem Duncan MacLeod