Nazaj po 6 letih - POMOČ/VPRAŠANJA

• Nazaj po 6 letih - POMOČ/VPRAŠANJA

Zdravo, uf, Ikariam sem začel igrat že kar lep čas nazaj (kakih 7 let če se ne motim) vendar me je po 3 letih igranja takrat špil minil.
      Igral sem na SLO - Alpha/Beta, pa tudi na nemškem in USA Serverju... No pustimo zdaj to, nick imam drugačen tudi zato, ker želim boj kot ne začet znova.

Spomnim se zelo malo, skorajda nič, sploh o aliansah itd (sam potek špila in pimpanje to je še v krvi hehe). :pillepalle:
      Am ene par vprašanj ker vidim, da Alpha in Beta ne obstajata več... Pa preden se prijavim..
      1. Kater server izbrat, če sploh izbrat slovenskega? Je kaj aktivnosti? Ali vse skupaj bolj kot ne propada?
      2. Kako je z alianssami (spomnim se VALE, pa Coo itd.) :rocketlauncher:
      3. Je veliko stvari novih v igri? No malo glupo vprašanje pa vseeno haha piratov se še spomnim :P

To je to zaenkrat, pa lp vsem :shit:
    • Malibu, žal si si izbral slab čas za povratek. Ikariam ti je na obeh serverjih samo še kraljestvo multičev. Nekaj malega je igralcev z regularnimi računi, vse ostalo pa je multič-do-multiča. Multiči rastejo kot gobe po dežju, pravi igralci zapuščajo igro ali pa samo tovorijo surovine iz mesta v mesto. Nič ni več tako kot je nekoč bilo... Če hočeš obdržat igro v lepem spominu se nikar ne registriraj hahaha :dead: :P :D
      F*CK YEAH!
    • Don wrote:

Malibu, žal si si izbral slab čas za povratek. Ikariam ti je na obeh serverjih samo še kraljestvo multičev. Nekaj malega je igralcev z regularnimi računi, vse ostalo pa je multič-do-multiča. Multiči rastejo kot gobe po dežju, pravi igralci zapuščajo igro ali pa samo tovorijo surovine iz mesta v mesto. Nič ni več tako kot je nekoč bilo... Če hočeš obdržat igro v lepem spominu se nikar ne registriraj hahaha :dead: :P :D
      Po pričakovanjih potem :lol:
      Pa saj nebi nekaj orng heblal samo tako malo haha
      BOm se registriral o par serverjih, samo pomoje je najbolše kaka usa/nemčija če je pri nas tako slabo
    • Probaj na Delti, server je še nov in multiči se niso še toliko razpasli. Ne verjamem pa da je v tujini kaj dosti bolje, mogoče je na posameznem serverju manj multičev glede na to da jih imajo več pri nas pa so se vsi multiči nabasali na enem serverju. Lahko pa si odpreš račun na Gammi, se malo zjočeš od vsega hudega kar vidiš in potem zapreš :oops: :ill: :D :puke:
      F*CK YEAH!
    • take pišejo obupani igralci haha drugač pa gamma je tudi zanimiva sej jo moreš tudi sam naret malo zanimivo :)

pirati so tudi zanimivi oz vsaj pirati še nakak držijo igro pa simsanje , ker vojskovanje tega bolše da se ne greš ki vsak ti bo vklopo multiča z 200k generali!

drugač pa na delti kolko sem vido je tudi ista zgodba edino da je še vse ne razvito drugač pa tudi puno multičev :)

lp. :shit:
      :monster: there is a Moorwen in your house , be scared be very scared ! :monster:
    • Don wrote:

Hahaha no take pa pišejo multiči, pravkar si torej spoznal enega :D

Sej, kar ti hoče on povedat je to, da si odpreš ene sto računov in potem med sabo igraš in narediš gammo zanimivo :dash: :thumbup:
      Brez skrbi stari, tud sam sem jih imel pa ? :shit: No pa saj slo serverji zgelda že leta niso zanimivi, vsaj proti tujini ne.

Moorwen wrote:

take pišejo obupani igralci haha drugač pa gamma je tudi zanimiva sej jo moreš tudi sam naret malo zanimivo :)

pirati so tudi zanimivi oz vsaj pirati še nakak držijo igro pa simsanje , ker vojskovanje tega bolše da se ne greš ki vsak ti bo vklopo multiča z 200k generali!

drugač pa na delti kolko sem vido je tudi ista zgodba edino da je še vse ne razvito drugač pa tudi puno multičev :)

lp. :shit:
      Hvala za :shit:
      Pojoinal sm se na USA server, svet Beta. Še vedno kar precej igralcev aktivnih (okol 1k ziher, ostalih 800 chilira :lol: )
      Prišel na super otočje kjer je vse skupaj upgrejdano nad 30 :thumbup: kar se tiče šume pa rudnikov tako, da zrast nebo problem :D
    • Malibu wrote:

Quoted from "Don"

Malibu wrote:

Sej, kar ti hoče on povedat je to, da si odpreš ene sto računov in potem med sabo igraš in narediš gammo zanimivo :dash: :thumbup:
      Brez skrbi stari, tud sam sem jih imel pa ? :shit: No pa saj slo serverji zgelda že leta niso zanimivi, vsaj proti tujini ne.
      Pa potem kar lepo idi drugam hahaha :growup: :shit: :shit:
      F*CK YEAH!
    • Don wrote:

te peče malo a? da nemoreš nič in pol take treskaš ? haha idi se rajši ukvarjaj z šolo kot pa da tu meni pametuješ ;)

glavno da je zanimivo in da dogaja pri meni ti pa ki se jočeš pa pač neveš kak je to zanimivo :)

le geekaj delto , ko bom prišo na delto nema ti spasa mali !

lp. :growup:
      :monster: there is a Moorwen in your house , be scared be very scared ! :monster:
    • Moorwen wrote:

Quoted from "Don"

te peče malo a? da nemoreš nič in pol take treskaš ? haha idi se rajši ukvarjaj z šolo kot pa da tu meni pametuješ ;)

glavno da je zanimivo in da dogaja pri meni ti pa ki se jočeš pa pač neveš kak je to zanimivo :)

le geekaj delto , ko bom prišo na delto nema ti spasa mali !

lp. :growup:
      Hahaha ja kdo pa tebi pametuje? :hahaha: :D Pokavec mali zapeklo bo tebe ko te bom po uhah klepno pa boš mamici pod krilo teko :P :P :P Pridi na delto jaaaa

GET A LIFE HAHAHAHA :growup:
      F*CK YEAH!
    • Moorwen wrote:

pridem na delto ti mi samo povej nick , napiši kdo si v igrci pa da vidim če se splača ;) ;) ;)

prej sem še mislo da si srednja šola amapk zdaj vidim da si še OŠ. haha

verjetno si Don Leon hah ?( :lol: :rocketlauncher:
      Hehe sam te fore z OŠ in sredno šolo so pa fejst zastarele :thumbdown: :crazy: :lol: Kaj zdej splača ne splača, pa pridi na Delto, napravi nekaj multijev meni na čast pa boš že ob pravem času izvedel bom tudi jaz nekaj multijev posebej zate naredil hehe :love:
      F*CK YEAH!
    • Don wrote:

Moorwen wrote:

pridem na delto ti mi samo povej nick , napiši kdo si v igrci pa da vidim če se splača ;) ;) ;)

prej sem še mislo da si srednja šola amapk zdaj vidim da si še OŠ. haha

verjetno si Don Leon hah ?( :lol: :rocketlauncher:
      Hehe sam te fore z OŠ in sredno šolo so pa fejst zastarele :thumbdown: :crazy: :lol: Kaj zdej splača ne splača, pa pridi na Delto, napravi nekaj multijev meni na čast pa boš že ob pravem času izvedel bom tudi jaz nekaj multijev posebej zate naredil hehe :love:
      Don da nebi ti slucajno kaj govoril govoril o multijih ker lahko screne posljem od tvojih multijih na delti. !!