Coo vs PAN&GFKT1

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zdej pa vidim da si resnično debil GAGA,sorry bi napisal olepšalno pa nima smisla.
      Fantaziraš sam s seboj in se jeziš sam nase ker moraš sam narediti 90% in tistih 10% pa razni lajavčki v vaši ally.
      Kdo si ti GAGA ? si en prdek mali ki ima 40 acc,če ti odvzamem Admin 39kom si lulek kot ostalih tvoji sočlani.
      Kaj narediš z 50K Gtja ti ? odgovor je enostaven NIČ več kot tvoj sočlan !
      Kaj narediš z 400K GTja ? Odgovor je enostaven to kar lahko vsak igralec IKE ki igra igro vsaj 1 let in se malo razume,ni treba doktorerati.
      Razni SPAMi igre znotraj vojne pomeni da bi rad igralec nekaj dokazal sam sebi in krši pravila igre in to se smatra BUG igre in ne sposobnost igralca !
      S tujim lulekom po koprivi mahati ni problem,enkrat probi s svojim :)

Kako pri nas deluje ally si ti le želiš dognati in še več to to bi si sam želel da bi to se dogajalo pri vas in se ne bi naprezal na vso moč,konec pa poznaš še predno se vojna sploh začne.Ni vse Benhur če to misliš,tu je teamski duh katerega pri vas ni.Tudi Benhur ni Delija kjer se je že pisalo in McM ni SMASH pa podobne vaše domneve in pogruntavščine.
      Pri tebi pa na žalost si ti in tvoji multiji in to te boli in rabiš počitek po nekaj dnevih :)

Dete gre pančkat ker more pančkat ponoč in to ni fer da se vojna odvija ko večina spi,hahaa :)
      Ja najbolje bo da se zmenimo vsi igralci IKE da vojne potekalo izključno med 15 uro in vse do max 19 ure,ker potem so risanke za lahko noč,CIK CAK :)

Jaz ti sedaj svetujem le eno in drži se tega ker boš tako prihranil precej denarja in časa v IKI.
      Čim manj pametuj in boš lažje igral v bodoče.Sem te že pucal s pirati in ne želi si spet da zalaufam obrat in postaneva soseda na parih koncih in da ne bo spet tisti stavek češ da ti sedaj ni do piratstva pa itd.Zavedaj se da imaš sedaj več multijev in bo potrebno večji vložek denarja investirati da boš prišel,ČE boš prišel na lestvico.
      Jaz bom igral in bom med TOP s tem da skladišč nimam,haha pa mi dol visi ker ne gradim acc že nekaj let in tudi namen ni :)
      V tem pa se razlikujeva,meni dol visi za točke,surovine,.... in sem pripravljen na mesec zmetati kr nekaj dinarčkov z le enim namenom ki si ga predhodno zadam in se ga držim.

Radio-GU-GU po pameti,če jo je kaj ostalo,se pravi manj pametuj.V tvojem primeru = manj je več in drži se tega,ok :)
      Ne želi se da se HULK razjezi :pump:
    • :hahaha: Gaga, daj mi res svoj trr na zasebno napiši da ti nakažem 100e..ker me malo skrbi zate ko berem te tvoje bučke...Nismo ti priišli do živega?..saj tebi nismo hteli..ampak celi aliansi pan..to pa smo še globje od živega prišli..že takrat ko ste morali gfkt1 poklicati na pomoč..kdo je kaj stiskal in kdo je kako igral in ostalo ni važno..pogrnali ste pač...še enkrat ;) le v drugi aliansi 8o .. si predstavil naše obraze:) hvala...si bom pa še jaz vzel to čast da predstavim tvojega ;) izvoli:

[IMG:http://shrani.si/f/1W/uM/JIDgDOy/crying-babies-need-be-ha.jpg]

gagagagagaga

Ps: gaga če želiš lahko mesto tudi k tebi prestavim da vidimo situacijo:) le javiti mi moraš..saj veš kako je bilo na alfi ;) ;)

Lp

Delija3
    • satelitska_antena wrote:

Mi smo taki kot smo, vedno bomo iskali pomoč celega sveta in širše, šli bomo pod palmo ko bomo hoteli, stiskali colose ko bomo hoteli, bežali ali napadali ko bomo hoteli, ne pa, ko boste vi to rekli.

Hmmm... Mi smo taki kot smo, napadamo ponoči in ne takrat ko boste vi rekli, krademo surovine takrat ko nam paše in ne takrat ko boste vi rekli, stiskamo colossu-se ko nam paše in ne takrat ko boste vi rekli, delamo po svoje in ne tako kot bi vi rekli... pa še kaj bi se naslo.

Ko vi delate tisto kar sami hočete je OK?

Ko mi delamo tisto kar sami hočemo ni OK?

Moraš se odločiti kaj bi sploh, ker sam sebi v skledo pluvaš :thumbsup: .
      [IMG:http://shrani.si/f/45/gG/4I45or9S/lennox.jpg]
      Trust me I know what I'm doing...
    • Pozdravljeni,

vem da ima forum svoj namen, saj je le forum... ampak...

ker je martinovo se bom izrazil malo po "martinovsko", nalijte si čistega vina, VSI, ker nihče in res nihče ki se v tej temi oglaša ne igra pošteno, pa ne bom obtoževal nikogar, ker je pač pri IKI to postalo v zadnjem letu normalno, tako kot je hepastis, tako kot je colossus...

kdo bo zmagal bitke, kdo je izgubil, kdo je več naropal... sploh glede ropanja surovin, pa saj vsi igramo že 10 let to sra... pa vsi vemo, da ko imaš enkrat račun z 10mio+ točkami, so surovine zadnja briga, ker tako noben več ne gradi...

pa da ne pozabimo, da itak vsak tukaj zbira surovine/zlato na več računih, da imate vsi (no vsaj večina) prišleki (tisti iz alfe in bete) na gammi vsaj dva enakovredna računa, IN NAJPOMEMBNEJE, DA JE VSAK KI IMA DOVOLJ VOLJE IN ČASA (ja ta je na koncu vedno problem, ker če traja bitka dva meseca je velika verjetnost da še greš komu na pogreb vmes, pa je.. ga, te celih nekaj ur ni) SPOSOBEN BITKO VODITI V NEDOGLED.

kdo bitke vodi na vsaki strani mislim da je vsem jasno, oglašajo pa se tukaj tisti, ki svoj prispevek ocenjujejo "ja saj sem poslal ladje v bitko, še je bilo treba kaj več?"

na koncu pa še to, OBČUDUJEM igralca radio gaga in benhur, ker priznam, jaz sem imel bitk po 14 dneh dovolj (ja prestar sem že ;( )

pa da na koncu še pripomnim, da ne bo ta konstruktivna debata kje zamrla :D

če bi GFKT1 bil v tako dobrih odnosih z PAN in če bi PAN imel v GFKT1 toliko multijev kot je videt tukaj, zakaj jim ni "posodil" tistih 3 mio GT, ki sedaj uživajo na Bahamih?

z veseljem bom spremljal to temo naprej, od provokacij, ki jih pričakujem predvsem s strani Lennoxa-a, pa se bom raje distanciral

Lep dan vsem,

martinovo je, izkoristite ga tisti nad 18+ ;)
    • Zdej se pisat več ne smem, ker provociram. Ko drugi pišejo ni provokacija. Pa kaj je z vami glupani eni???

A razumete bistvo zadnjega posta????

Primer: gaga ali kdorkoli drugi stisne coloss-us je ok, ker je tako želel sam in se ne pritožuje in je to prav!!!!!!!!!!!!! Jaz ali kdo drug napada ponoči, pa gre drugemu v nos in je cel svet narobe in jok in stok!!! Vsak je naredil tisto kar je želel!!! Ampak eni očitno lahko drugi pa ne??????

Kaj ste vsi taki Debili, da tega ne dojamete......... prtiskite colose, hodte na dopuste, samo ne po drugi strani jokat ko nekdo prtisne coloss-us nazaj in napade ponoci..... VSAK DELA KAR MU PAŠE, gaga je sam napisal to!!!!!!!!!!!! JA ali razumete bistvo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      [IMG:http://shrani.si/f/45/gG/4I45or9S/lennox.jpg]
      Trust me I know what I'm doing...
    • Čestitke PAN-u in GFKT-ju za sodelovanje, škoda, da nisem imel več časa, kar pa sem ga imel, pa je bilo vsaj meni po dolgem času malo bolj pestro in zanimivo. Pokazali ste svoje (mi in vi), dejstev o tej vojni nima smisla naštevat, ker tisti, ki smo sodelovali jih poznamo, tisti, ki niso sodelovali, pa lahko pogledajo poročila in komentarje, pa je čez glavo dovolj materiala za premlevat in opredelit neko mnenje, za katero mi je vseeno ali bo pravo ali napačno.

Zgodovine Alfe in Bete ne rabim dodatno pogrevat, ker že kar vre iz lonca :D

Martinovo, bližajo se koline, v glavnem čez glavo dovolj dela drugje :)

Uživajte :beer:
    • Najprej čestitke Coo aliansi za zmago nad PAN in GFKT1.

Na kratko moje videnje 2-mesečnega obleganja...
      Vse se je začelo na provokacijo Alexionidasa, ki je hotel na vsak način sprožit spopad med nami zaradi našega novega člana, ki je prestopil k nam in je imel z njim baje neke neporavnane račune iz bete, vendar je bil lisjak in je pritiskal in hkrati hujskal še GFKT1 proti nam. Bili smo primorani odreagirat in se je začelo. PAN je lahko srečen, da ima gago in saro v aliansi, saj brez njiju je PAN vsaj 60% slabša aliansa (kdor pozna zadeve iz alfe ve o čem pišem). Ker je bila v začetku naša premoč očitna, se je vmešala GFKT1 ally in takrat je verjetno PAN-u odleglo, vendar se je tu tudi zgodila prelomnica, saj je GFKT1 s spamom nam stolkel cca 3000 raket če ne več. Takrat smo se bili primorani malo povlečt nazaj. Pisali smo tudi Struni in na support če je to vse vredu. Odgovor je bil, da je to vse po pravilih oz ni nič narobe. Seveda smo se bili primorani na hitro organizirat in sklenili, da naredimo isto nasprotniku. Ko je PAN to začutil na sebi je bilo le vprašanje časa kdaj bo šel gaga pod palmo. Ko je gaga kliknil dopust, smo vztrajali še par dni, kaj poropali, vendar pravega odpora ni bilo, zato smo sklenili zaključit tole bojevanje.

Hvala gagi za lepo mnenje o meni, vendar ni fer do ostalih iz Coo, ker nisem jaz za vse zaslužen. Velik del bremena je nosilo vsaj 15 igralcev, ki so bili angažirani 0-24h, 30 igralcev je bilo vsaj 12h ur na compu + ostali, ki so bolj na kratko s časom in so nudili ogromen support. Tako, da mi delujemo kot celota in ne kot posamezniki. Tudi govorice, da jaz klikam Delijo ne držijo. Delija kilka svoj acc, jaz pa svojega.

Kaj je presodilo po mojem mnenju v našo korist?
      PAN se ni hotel branit, kar je velika napaka, nevem če ste dojeli... Iskali ste samo TN. Vsako bitko, kjer ste branili ste prekinili in napadli ponovno, da ste dobivali TN, no 95% bitk...
      PAN je tudi verjetno šokiran nad tolikimi GT-ji, tako da ne bi 2 x rekel, da bodo imeli še s kako alianso iz afe probleme, ker na alfi smo to kar pogosto prakticirali.
      Spam od GFKT1 je bil pa verjetno usoden. Sicer zdaj to nam pripisujete, mi smo to taktiko le prevzeli od GFKT1 in jo malo še izpopolnili.. Zadeva mi ni všeč, ker kvari igro in verjetno ni všeč večini, saj moraš bit praktčno skos gor...je pa legalna in ni proti pravilom.

p.s.
      Skušal sem bit čim bolj objektiven, je pa res, da ima vsaka zgodba 2 plati.