Zdruzevanje serverja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zdruzevanje serverja

Zanimivo prides po nekem casu pa nic kaj o tem na si domeni al pa jaz ne najdem.
    Kolko je znano prihaja do zdruzevanja serverjev a vse skupaj se v megli in ni jasno kako bo vendar BO in to je kao dolocen.
    Kdaj pa kako pa se nic al
    Tu se postavljajo zanimiva vprasanja kako se razporedit, doniranje, razpad ally, vec racunov na enem svetu....
    ALKATRAZ-GROBAR 8)
  • struna meni je jasno kaj se dogaja, mislo sem samo malo da se raspravlja :) kr se tak slabo dogaja na forumu
    vrjetno tisti ki igrajo druge domene vejo in tam se raspravlja tu pa nic, je kot je
    bo zelo zanimivo, ker informacije so zelo povrsinske a sprememba bo ogromna in vagon stvari se bo spremenilo
    a pac skupnost tu vrjetn ni zainteresirana :lol:
    ALKATRAZ-GROBAR 8)
  • kome čakam na to ''združitev'' svetov ...

al bojo zadeli v polno in bo spet zanimivo postalo ker se npr. na alfi in gami se nekateri igralci ne marajo in bojo dobli priložnost da pokažejo kaj znajo ne da samo pametujejo...

ali pa bojo zajebali igrco kot so jo z pirati , črnim trgom , itd....

če bo zanimivo bom ostal še hehe , če ne pa Struna proso bi te da mi zrihtaš neko mesto med ''glavne'' hehehe ... upam da bo kaki plac za GO-ja fraj :) :airborne:

lp.
    :monster: there is a Moorwen in your house , be scared be very scared ! :monster:
  • The Black Angel wrote:

no no lenin
    pol pravs da drugje pa se kr vrjamejo da vplivajo na GF
    pac otkrito povedano je forumska skupnost nezinteresirana al je pa NI haha

struna naj samo pravi cas obvesti in to je to, kr vrjetn vsi vse vejo in ni potrebno razprav

posledica neznanja bo pa posledicni odstop marsikoga
    No daj ne bluzi kar nekaj. Ko se dobijo obvestila se objavijo. Pa ne tečnari kar naprej, se bo že objavilo. Osebno upam, da še dolgo ne bo nobenih novic, da ne bojo zasrali igro še bolj kot je zdaj.
    Otroci nepotrpžljivi... ne morem druga rečit :cookie:
  • Hudičev brat wrote:

Quoted from "The Black Angel"

no no lenin
    pol pravs da drugje pa se kr vrjamejo da vplivajo na GF
    pac otkrito povedano je forumska skupnost nezinteresirana al je pa NI haha

Hudičev brat wrote:

struna naj samo pravi cas obvesti in to je to, kr vrjetn vsi vse vejo in ni potrebno razprav

Hudičev brat wrote:

posledica neznanja bo pa posledicni odstop marsikoga
    No daj ne bluzi kar nekaj. Ko se dobijo obvestila se objavijo. Pa ne tečnari kar naprej, se bo že objavilo. Osebno upam, da še dolgo ne bo nobenih novic, da ne bojo zasrali igro še bolj kot je zdaj.
    Otroci nepotrpžljivi... ne morem druga rečit
    Prvo kot prvo kdo si ti da sodis o starosti??? Otroci??? Vrjetno me poznas zelo
    dober in ves. Jaz te ne in tud ne bi klato vsakersnih bedarij, kod drugo, ce vidis moj post ga preskoc
    in ne rin nosa,ce te ne zanima. Nisi pa mil veliko priloznosti ker niti ne objavljam veliko, ga pa spremljam,
    sam je celotna zadeva po mojem mnenju neziva in slaba aktivnost forumske skupnosti.
    In ce ti rines nos vsepovsod in vse spremljas in ves, zakaj te mot da se se tu nebi kaj o temu reklo in pozivelo forum.
    Seveda brez krsenja pravil in zaljenja in brez tebe ocitno, ki ta tema brezvezna.

P.S: Lenin,Struna, ce se zdi tema v katerem delu nepotrebna,tecna ali razprava v neprimerni obliki jo zaklenita.
    ALKATRAZ-GROBAR 8)
  • Če bi igral toliko časa to igro kot jaz bi vedel zakaj govorim o starosti. Kot drugo pa.. že prejšne poste si imel o tej slabi aktivnosti itd. Hja normalno, da je slaba aktivnost... pa lahko ti tukaj pišeš kolikor hočeš ampak, če ni igralcev in zanimanja... kaj boš naredil? Super bi že bilo, da bi bila vse bolj doživeto... ampak za to se pa lahko zahvališ pametnim Nemcem, ki so tako čudovito spremenili igro in iz nje naredili pravo antično pravljico v kateri je že vsaka druga stvar za ambrozijo.

In ne rinem nosa vsepovsod. Preberem, si mislim svoje ampak pišem pa samo tam, ko vidim bedarije katerih ne morem prezret :cookie:

PS: Najboljši del je ko se enih par igralcev skrega... to naredi temo zanimivo... midva sva na pravi poti ;)
    Aja pa kdo sem praviš.. Hudičev brat, dober večer :D Slabo bereš, da me sprašuješ kdo sem :P
  • Hudičev brat wrote:

Če bi igral toliko časa to igro kot jaz bi vedel zakaj govorim o starosti. Kot drugo pa.. že prejšne poste si imel o tej slabi aktivnosti itd. Hja normalno, da je slaba aktivnost... pa lahko ti tukaj pišeš kolikor hočeš ampak, če ni igralcev in zanimanja... kaj boš naredil? Super bi že bilo, da bi bila vse bolj doživeto... ampak za to se pa lahko zahvališ pametnim Nemcem, ki so tako čudovito spremenili igro in iz nje naredili pravo antično pravljico v kateri je že vsaka druga stvar za ambrozijo.

In ne rinem nosa vsepovsod. Preberem, si mislim svoje ampak pišem pa samo tam, ko vidim bedarije katerih ne morem prezret :cookie:

PS: Najboljši del je ko se enih par igralcev skrega... to naredi temo zanimivo... midva sva na pravi poti ;)
    Aja pa kdo sem praviš.. Hudičev brat, dober večer :D Slabo bereš, da me sprašuješ kdo sem :P
    :rolleyes:
    haha ni glih da dolgo igram(vcasih intenzivneje vcasih pa pasivno, sam ves kako je,cas,motivacija...),
    ce glede na to ocenjujes ampak ok, ce je to tvoj ocenitveni kriterij,igra pa se mesec dva prej
    SS je tudi mozen , da ne bo se ispadlo da je laz
    Lepo igro naprej :lol:

General information
    ALKATRAZ-GROBAR 8)
  • Hm čestitke :rolleyes: Si pregledal tudi moj profil? Si kajne.. počaščen sem :D Ni ravno moj kriterij, vendar pa sporoči marsikaj. Veliko pa sporoči tudi stil pisanja.. npr. ti imaš izjemno veliko velikih začetnic in tega. Zdaj ne vem, če odrasli pišejo tako ampak, če pišejo.. potem smo pa res v dreku :(

Sicer pa ja.. aktivnost igranja ti je največ lahko odvisna od motivacije pa časa... se pa strinjam :D
  • Pozdravljeni

prebral sem si tole v googlovem prevajalniku

FAQ o združitvi

Predvsem me zanima namreč igram na vseh treh serverjih na vseh treh serverjih imam isti nic ppeter67 iz istega elekronskega naslova se pravi tudi iz istega IP, če mi gdo zna razložit po domače o tej združitvi ali bom moral na beti in gami po združitvi spremenit uporabniško ime ali kako, torej če sem prav razumel bo to čisto nov server na katerem bi po združitvi imel jaz vseh 31 mest, saj ne vem pojma nimam ma ja če nebo druge bom pač beto in gamo opustil če nebom znal združit vse v en server