Search Results

Search results 1-20 of 472.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vic of the day

struna - - Zabava

Pa še enega od mene Tako da dva najboljša vica dobita nagrado

• Game over?:)

struna - - Razprave

@Dragon - nič ne bo penzije... sem premlad, da bi jo dočakal hahaha Drugače pa ne4, ampak 5 serverjev - warserver je treba tudi upoštevat

struna - - Razprave

Jaka- se opravičujem, ker sem si vaš post napačno interpretiral. Hvala za vzpodbudne besede

struna - - Razprave

Pozdravljeni vsi skupaj, upam da v svojem odgovoru ne bom izpustil česa. Če bom, me prosim opozorite. Tisti, ki trdite, da ne naredimo ničesar - dnevno sem na vezi z Nemčijo, poskušamo reševati stvari, a ker so navodila in pravila globalna, žal ne moremo nič, če zadeve niso vidne v naših orodjih... Načina dela, iskanja goljufivih igralcev in podobnega vam ne smem razlagati, ker bi s tem prekršil pravilo o molčečnosti. Lahko pa vam povem, da kot vsi vemo, Nemci delajo za denar in drugo jih ne zan…

struna - - Razprave

Bom poslal to kot predlog v Nemčijo in lahko le držimo pesti, da se nas usmilijo in to uredijo.

struna - - Razprave

Maco, popolnoma razumem vaše mnenje in tudi sam nisem drugačnega mnenja. Ko ste napisali tisto glede nesmiselnih računov - jaz nesmiselnih ne vidim, ker jih ne morem... Ne smem sicer povedati, s kakšnimi podatki razpolagam, a vedite, da nesmiselnih računov v mojih očeh ni... So računi, ki kršijo pravila in tisti, ki jih ne. Tukaj pa se zadeve zapletejo, ker zaradi omejitev vpogleda ne vidimo vsega, kar je kršitev... Nemci so naredili veliko napako (po mojem mnenju), da so omogočili samim igralce…

struna - - Razprave

@ The black angel - kot vidite v seznamu članov ekipe, smo štirje (jaz sem naveden na dveh mestih). CoMa - djakon ne opravlja dela v skupnosti, saj to niti ni naloga CoMe - on le preveri morebitne prijave in z mano v kontaktu rešuje zadeve, ki niso v naših močeh (imamo omejen vpogled recimo). SuicideSquad je board admin - torej pristojen le za forum, za igro pa ostaneva Cerish in jaz. Cerish ne dela na vseh serverjih, ker je delo prostovoljno, privatno življenje pa zahteva tudi en del našega čas…

• Pirati in surovine. aka BIL SEM OPEHARJEN!

struna - - Bugs

Kot sem vam že v ticketu odgovoril, je to zadeva, ki jo morajo odgovorit v Nemčiji. Prav tako sem vam napisal, da sem vprašanje že poslal in čakamo odgovor. Javna razprava o tem kako in kaj je žal popolnoma brez pomena, je pa dobro, če je še kdo s to težavo, da se javi v temi in da vidimo kako in kaj.

struna - - Razprave

Ampak stari butli v ekipi hahahaha

• Novi vojni serverji

struna - - Igra

Pozdravljeni, kopiram tekst za objavo vojnih serverjev, a se opravičujem, ker nisem mel še časa prevest: The settings are as known: - increased population growth - reduced training and travel times for spies - reduced cooldowns and durations of miracles - increased fallback times - faster loading times, including with pillaging - increased building times - gold pillaging - increased gathering of resources The new part: the server doesn't end. The following communities will get such a war server:…

• Novi server

struna - - Igra

Pozdravljeni, kot ste verjetno opazili, se je danes odprol nov server Zeta. Nastavitve tega serverja so sledeče: - 30% večja pridelava surovin (vse surovine... tako gradbeni material kot luksuzne dobrine) - 20% hitrejša gradnja (za zgradbe) Opravičujem se za pozno obvestilo, a sem na bolniški in nisem operativen kot ponavadi

• TRGOVSKE LADJE-prenos teme,dodelano

struna - - Predlogi

Bom osnove predloga prevedel in poslal v Nemčijo

• TRGOVSKE LADJE IZBOLJŠAVA?

struna - - Pohvale in kritike

Tako je. Prosim, da se predlog dodela, napiše dejstva in natančne predloge... Polovičnih zadev nima smisla pošiljat, ker hitro spremenijo status predloga v "rejected". Pa dajte v pravo sekcijo prosim, da bodo naši zanamci tudi to imeli zbrano na enem mestu

• Odsotnost Struna

struna - - Osebje

Pozdravljeni, zaradi zdravstvenih težav bom nekaj časa imel zmanjšano prisotnost Prosim za razumevanje

• Novi server ...

struna - - Pomoč in vprašanja

Sistem izbrisov ni nikoli popolnoma deloval - vsaj kolikor sem bil jaz seznanjen. Že leta 2009, ko sem začel delat za Gameforge so bile težave in močno dvomim, da so bile kdaj do konca odpravljene. Admini skupnosti sicer težimo, a to verjetno ni prioriteta. Prioriteta je bila vedno denar in tega se žal držijo kot pijanec plota

• Novi server ...

Ne vem koliko časa ste že v sami igri, a tisti ki ste z nami že dlje časa veste, da mi ne moremo in ne smemo brisati računov. Sistem je nastavljen tako, da sam izbriše račune, razen če je igralec naložil Ambrozijo. To onemogoča izbris računa

• Novi server

struna - - Igra

Pozdravljeni, 20.11.2017 se odpira nov server 5 Epsilon. Predvidoma bo server odprt okrog 14 ure. Posebnost tega serverja bodo 50% hitrejše trgovske ladje. Uživajte v igri.

• Po 26.10. 2017 se preko Gameforge.com ne bo več mogoče vpisovati v igre. Vpis bo mogoče le preko normalnih login strani za igro

• Faq

Pri prenosu foruma se je izgubilo ogromno materiala. Žal je ta v celoti izginil in ga ni mogoče povrniti. Če bo čas in kakšna možnost, se bomo lotili na novo, ampak žal verjetno to v kratkem ne bo mogoče

• Odsotnost Struna

struna - - Osebje

Pozdravljeni, do 4.5. bom odsoten. Prosim za razumevanje LP Struna