Search Results

Search results 1-3 of 3.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Mene zanima zakaj v pogledu generala pod pogled čet - ladje vidim poleg navadnih ladij tudi barbarske ladje. Se jih da kako kupit ali gre za napako???

• Piratska utrdba

jackep - - Predlogi

Mogoče bi piratsko utrdbo lahko uporabil za to, kar je delo piratov - napadanje trgovskih ladij. Seveda bi za napad uporabil bojne ladje in tisti ki transportira dobrine, bi si poleg trgovskih ladij dodal bojne ladje. S tem bi bila piratska utrdba dosti bolj uporabna in še ladje bi bil primoran imeti. Recimo da bi lahko naropal okoli 50% surovin z ladij. Piratska utrdba bi imela nek radij v katerem bi ti našlo transporte ki bi jih lahko napadel (tako kot ga ima tržnica).

• Barbari

jackep - - Bugs

Mene zanima zakaj, ko napadem barbare dobijo barbari točke obrambe, jaz pa točk napadov ne dobim (barbari točk obrambe itak ne rabijo). Isto se zgodi ko me napadejo oni dobijo jaz pa ne. --------------------------------------------------------------------------------------------- ............................................. - Barbari..............................0(-1600) ............................................. - Barbar z nožem........................0(-780) ...............................…