Search Results

Search results 1-20 of 119.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Konec raziskav...

Dragon - - Pohvale in kritike

Cestitke A si dal akademije na 32 al si vecinoma kupoval raziskave s kristalo? Se splaca dajat akademije na 32? Verjetno si jih zedej ze podru al jih bos pustu, pa kolk tock raziskav stane zadnja 25 stopnja. Lp

• Propad!

Dragon - - Pomoč in vprašanja

Za moje pojme je crni trg pokvaril vse Dobr sej Colossusa se da prezvet pa pirati, sam to da ma pa nekdo 100kgt na stand byu je pa cist mem.... Jebat ga svaba je svaba je pac zasral tako da dokler ne bojo crnega trga ukinl ne razmislam o nobeni vojaski akciji

• Propad

Dragon - - Splošno

Jaja fantje crni trg bo treba ukint Ucas je blo 50k gt velik dons je pa misji kurac jebat ga... Ta ki ima 1,459,328 gt ima skupno 97,722 tock. Gt se ti steje v skupno stevilo tock ps: Kdo je pa najboljsi pa vsak zase ve ane

• R.i.p.

Dragon - - Diskusija

R.I.P.

• Vabljeni na debato o združevanju ...

Dragon - - Splošno

haha jebat ga jest nevem kam se bom dal ce bo zdruzitve z balkanskimi serverji sem use ostalo vec slovenac pa najmanj haha tko da ne vem ce me boste sprejel pomoje bo veliko igralcev nehalo igrat ali pa tudi ne... drgac pa osebno nimam nobenih zamer igra je igra razen do jegra ker je nehal igrat struna kej razmislal da bi zacel igrat ko bo zdruzitev al bos se vedno mel kaksno funkcijo

• propad

Dragon - - Pohvale in kritike

Najbol da naredimo eno pizdarijo po na en racun popokamo vse generale kar jih premoremo, da bo po zdruzitvi pizdarija Acc z 100M GT to bi jim dal mal za mislt haha Jest sem takoj za !!! Beti sploh ni vazen v kateri aliansi je acc sam da bo mel dost golda pa da bo sel za nekaj casa na dopust po nabavi vojske in zdruzitvi ce ne druzga bo svaba dojel da je mal v temo brcnu ko je dal crni trg gor

• Bitka za mesto CrazyBob place (03.12.2014 5:19:23) Darth Vader[HOT] iz mesta NEJC VELIKI, Dragon[HOT] iz mesta NEJC VELIKI vs Shortie[PAN] iz mesta CrazyBob place --------------------------------------------------------------------------------------------- Mušketir.............................1263(-0) - Mušketir..............................0(-504) Mečevalec.........................6017(-2402) - Mečevalec............................0(-3700) Suličar...........................5233(-2597) - Suličar…

• Bitka na morju blizu mesta BASS - KR (02.12.2014 22:39:30) Dragon[HOT] iz mesta Dillimore, AmonAmarth vs korg[PAN] iz mesta BASS - KR --------------------------------------------------------------------------------------------- Ladja Ram.............................240(-0) - Ladja Ram...............................0(-4) ............................................. - Ladja Ballista......................374(-126) Metalec plamena........................9(-25) - Metalec plamena.....................…

• Neki pa se znam Bitka na morju blizu mesta Vinska vas (30.11.2014 23:08:30) boss[PAN] iz mesta Ruše7, Aheron, Oli-Gumi[PAN] iz mesta Ruše7, džoker[PAN] iz mesta Polis, Avatar[PAN] iz mesta Pekel vs maco[HOT] iz mesta Vinska vas, Dragon[HOT] iz mesta Nest, Titan, polis 10, Artemida[HOT] iz mesta polis 10 --------------------------------------------------------------------------------------------- Raketna ladja.......................505(-128) - Raketna ladja.......................204(-137) Ladja R…

• SAM-K vs PAN

Dragon - - Poročila napadov

Se zgodi Po enem letu v bitki haha Bitka na morju blizu mesta Titograd (25.11.2014 11:28:56) Oli-Gumi[PAN] iz mesta Hotan, Koleraba, Havana, luka[PAN] iz mesta Naxos, Ruše7, Anže08[PAN] iz mesta Havana vs Malena[HOT] iz mesta Titograd, Dragon[HOT] iz mesta Cave, Lair, Novo meso, Fire, Blood, Mountain, Artemida, Čevap, Nest --------------------------------------------------------------------------------------------- Podmornica.............................53(-0) - Podmornica.......................…

• kuku

Dragon - - Razprave

ika ki je bila pred 4 leti od oka to je blo zakon nc cudezov multicev bol malo ko so se tepli SWEA - VALA tisto obdobje ko sem zacel rast ko me je onikralj maltretiral imel je bogih 150k tock haha naredim 2000 mecevalcev sem mislu da ga bom pretouk k nc haha kva mi je naredu ne me jebat to so bli casi haha HIG kje si scorpio!!!!!! Ne pa tole zdej

• kuku

Dragon - - Razprave

Kje ste barabe Kaksno leto me ni blo na iki videm da nisem nc zamudu. Ce bo volja zacnem mal nazaj igrat, drugace pa pocakam do "zdruzitve" da vidm kaj bo

• Igralec

Dragon - - Pomoč in vprašanja

Igralcu se je acc zbrisal... Ko se je le ta logiral po enemu mesecu in 8 dneh (od oka..) se je racun nazaj pojavil in rezultat tega je: 0 0 0 0 se sem se zmotil naj me nekdo popravi Lp

• Od 52 runde naprej Bitka za mesto Gajba (07.04.2014 4:29:03) Shortie iz mesta tomorrowland 2, kamikaze iz mesta tomorrowland 2, hajo iz mesta Le Mont Saint-M, ROTA iz mesta tomorrowland 2, yek iz mesta Panvita Galex, Delta1982 iz mesta tomorrowland 5, tomorrowland 2, Gajba vs Roksa iz mesta Kamen 1, Darth Vader iz mesta Cementarna, Cegu, Gajba, Dragon iz mesta Cave, feby iz mesta polis 09, sixer iz mesta Cegu, maco iz mesta Graška gora, postar iz mesta Cementarna --------------------------------…

• Bitka za mesto Uranus (31.03.2014 10:54:44) Delta1982 iz mesta Spartiati IX, Spartiati IV, Spartiati VI vs GFYS iz mesta Uranus, Chaos --------------------------------------------------------------------------------------------- Mušketir..............................606(-0) - Mušketir.............................639(-85) Mečevalec..........................3866(-604) - Mečevalec...........................150(-890) Suličar............................2793(-951) - Suličar............................…

• Bitka za mesto tomorrowland 5 (26.03.2014 21:52:25) žan95 iz mesta Iritovia vs feby iz mesta polis 09, Cementarna, maco iz mesta Cegu, Cementarna --------------------------------------------------------------------------------------------- Mušketir............................307(-168) - Mušketir..............................294(-0) Mečevalec.............................0(-795) - Mečevalec..........................268(-1252) Suličar............................382(-1458) - Suličar.................…

• Ceprav bom zdej za spemal Mitkos ni v nobeni aliansi... Je slucajno skakal po sosednjem otoku Moj namen ni bil zavajanje, ce sem koga zavedel se iskreno opravicujem. Lp

• Bitka za mesto Capitol (24.03.2014 14:14:15) Dragon iz mesta Goli otok vs Mitkos iz mesta Otrovia --------------------------------------------------------------------------------------------- Mušketir..............................252(-0) - Mušketir..............................168(-0) Mečevalec..........................1214(-368) - Mečevalec...........................140(-360) Suličar.............................688(-720) - Suličar..............................10(-286) ..........................…

• Moc je prisotna doma ne glede na to ali si ti s pirati 3h stran..

• Bitka za mesto Magna Leptis (09.02.2014 16:05:14) Dragon iz mesta AmonAmarth, Chrisopolis, kule, Polis, GFYS iz mesta AmonAmarth vs ROTA iz mesta Magna Leptis, Chrisopolis, War Tower, Tarraco, SOMM - MA --------------------------------------------------------------------------------------------- Mušketir..............................837(-0) - Mušketir..............................480(-0) Mečevalec.........................1317(-1454) - Mečevalec.........................3919(-1475) Suličar........…