Search Results

Search results 1-20 of 76.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Propad!

king- - - Pomoč in vprašanja

Poslovite se od slo ikariama v roku 2h let ga nebo več.... Morda kdo ve kako je na ostalih tujih serverjih naprimer ameriškem in nemškem? Če je situacija enaka je gf oplel saj ogame in ostale njihove igrice so bile že nazačetku slabo igrane

• Coo vs GFKT1

king- - - Poročila Napadov

Napisal sem da kip kličete na pomoč oz. Kamniti čuvaj če ti bo kaj bolj jasno. In še nekaj vi ste nas celo poletje ropali in potem smo se odločili da vas napademo nazaj, če ste vedeli da nemorete 2 na1 zakaj ste nas potem napadli? In ne govort da nerabite pomoči ker z vsemi načini in multiči iz smash in sam-k in še katerih aljans (nnp al kaj je že) ovirate naše napade. @johndoe saj smo mi v vaših koncih ne vi v naših? Kolikor jaz vem je mesto ghu10 od vašega bivšega člana delije in mesto matilda…

• Coo vs GFKT1

No prav temu se reče strategija ampak tudi ko pan stisne colosusa se temu reče strategija, nebodi dvoličen notri imate 10x več vojske pa kip kličete napomoč

• Coo vs GFKT1

Coo odlična taktika! Ob 4.15 colosus pol pa ostanek vojske po otoku lovit, vedno znova me vaša hrabrost navdušuje! 'Bitka za mesto MaTiLdA']Bitka za mesto MaTiLdA (27.10.2015 4:16:49) transporter[PAN] iz mesta žžveplo, ŽveploB2 hefajs, xmedox[GFKT1] iz mesta ŽveploA1 hefajs, ROTA[PAN] iz mesta ŽveploB2 hefajs, gogix6[GFKT1] iz mesta ŽveploA1 hefajs, King kong dong[GFKT1] iz mesta žžveplo, ŽveploA1 hefajs, johi[PAN] iz mesta ŽveploB2 hefajs, ŽveploB1 hefajs, Loki23[GFKT1] iz mesta ŽveploA1 hefajs…

• Smetenje

king- - - Pohvale in kritike

Rad bi izvedel kako je mogoče da se določene osebe ne držijo pravil že dlje časa glede smetenja in so še brez opozorila? Večina takih postov je prijavlenih ampak zakaj se admin ne odziva na prijave? Želim samo dobro ker se tako povzroča domino efekt in potem bo še več smetenja in bo popolnoma uničilo naš forum. Zanima me predvsem od admina obrazložitev zakaj za nekatere veljajo pravila za druge pa ne? To pišem zato da se ne bo več smetilo v temi z poročili ker ene osebe pač ne razumejo opozorila…

• Coo vs GFKT1

No zdele pa ze neki casa opazujem kako ste nemocni in samo spamate in seveda prijave ne zaležejo... KAJ JE MODERATOR SI SE IZGUBIL!!!? To da imate vohuna pri nas je pa ze tako znano od zacetka....

• Coo vs GFKT1

Bitka za mesto GHU10']Bitka za mesto GHU10 (25.10.2015 4:20:19) sutko[GFKT1] iz mesta Icarus Base, kolok[GFKT1] iz mesta samotar2, mymy[GFKT1] iz mesta 002, hektor4[GFKT1] iz mesta 0001, davison20[PAN] iz mesta CELJE3, iluminat[GFKT1] iz mesta PESEK 4, King kong[GFKT1] iz mesta kamnolom II, GHU10, PESEK 4, BlackKnight[GFKT1] iz mesta Icarus Base, 0001 vs Moški Žigolo[Coo] iz mesta Destilirnica, BenHur[Coo] iz mesta MaTiLdA, Alkimist[Coo] iz mesta Vino, Postojan[Coo] iz mesta Pingvin Mafija, Frez…

• Alianso Coo in Colossus-i.

king- - - Svet Gama

No no... Imeli ste možnost da premaknete mesta na sosednji otok pa niste in ste se naselili tam bogu za hrbtom, zato daljina nesme biti izgovor saj ce ste vedeli da boste napadali bi se vsaj bližje prestavili..

king- - - Svet Gama

Gre se zato da ce nebi stisnl colosusa bi bila ornk bitka in verjamem da bi ga stisnil tud ce bi bilo 500 alpa 700 rund. In to porocilo je samo za vpogled koliko pehote je bilo notri in koliko ste nam jo ene 4x razpršil namest da bi se vdarl tako kot je treba in tako kot znate(mo).

king- - - Svet Gama

Oh ja samo 5 rund..... In kolkr jaz vem je takih bitk se ene 4 in vse so prišlje tja do okoli 55-60 rund in nato je padel colosus.... Mislim 55 proti 1000 res ni veliko ampak bi se lahko iz tega dobra bitka razvila ce nebi delija ob 4 ponoči gor visel samo da je lahko colosusa stisnil.... Vsaj zaloge za "odstrel" je bilo se kar dost... Bitka za mesto GHU10 (08.10.2015 4:33:57) boxer1[GFKT1] iz mesta Icarus Base, xmedox[GFKT1] iz mesta Babylon, Icarus Base, mali nano[GFKT1] iz mesta msb4u 6m, Bab…

king- - - Svet Gama

Pa dajmo še mi nekaj povedat o deliji... Notri v mestu GHU10 ki ga je premaknil je mel lepo število pehote, bitka bi tudi dolgo trajala, zakaj je moral 5x colosusa stisnt takoj ko se je ohladil? Klovn en sami delate enako pa jokate ko vam en to nrdi...

king- - - Svet Gama

Matematik si pa res pameten ce mas 4m gtja pehote Ti nic nepomaga ce jih nemores pripeljat haha in to vs boli zato tudi take otrocje fore dajate...

• Coo vs GFKT1

Zmagovalci: King kong[GFKT1] Poraženci: Cylone[Coo] Mesto Quarth je oropano s strani igralca King kong[GFKT1]. Naslednje surovine so bile zaplenjene: 44793 Gradbeni material22645 Vino1295 Marmor6818 Kristal16941 Žveplo Zmagovalci: King kong[GFKT1] Poraženci: Cylone[Coo] Mesto Quarth je oropano s strani igralca King kong[GFKT1]. Naslednje surovine so bile zaplenjene: 67664 Vino3896 Marmor20483 Kristal magovalci: King kong[GFKT1] Poraženci: donkihod[Coo] Mesto Galicija je oropano s strani igralca …

king- - - Svet Gama

Mike123! ker so posamezniki vaše alianse razširili ogromno spletk in postopoma spodbujali sovraštvo proti Coo, Haha tole je pa ze mal holivudsko hah teorije zarote EDIT: postojan prosim da nehas v temi z PN-ji smetit z temi tvojimi brezveznimi forami, očitno je MOD pozabil geslo ta te ne BANA ali je pa kaj drugega .

king- - - Svet Gama

No tole pa ni čisto res, z takimi čudnimi taktikami ste vi začeli že med počitnicami tako, da ste celo noč bedeli in ropali naša mesta. Potem ko je bil pa proti napad ste pa vsi pod palmico bli , Potem sem pa jaz enemu vasemu enako naredil je pa jokcal da si neupam iz dopusta haha sam vaso taktiko upurabljam, da piratov ne omenjam sploh ker ste čisto uničili igro z pirati

• Coo vs GFKT1

Bitka za mesto GHU10 (09.10.2015 1:21:32) domenx[GFKT1] iz mesta Kandahar, gogix6[GFKT1] iz mesta Babylon, woodoo[GFKT1] iz mesta Kandahar, GHU10, Johny10[GFKT1] iz mesta Babylon, Sinjebradi[GFKT1] iz mesta Babylon, minamarina[GFKT1] iz mesta Babylon, duh1[GFKT1] iz mesta Babylon, flymarch[GFKT1] iz mesta Kandahar, zaki[GFKT1] iz mesta Babylon, The Crazy One[GFKT1] iz mesta 0001, Kandahar, King kong dong[GFKT1] iz mesta polis 2 vs Oli-Gumi[Coo] iz mesta Polis, BenHur[Coo] iz mesta MaTiLdA, White…

• Propad

king- - - Splošno

Nevem zakaj se vsi toliko pritozujete cez crni trg... To je pac del igre in je dovoljeno in to pomeni da je igra bila slabo nacrtovana... Glede gfkt1 pa takrt k sm jst prsu u gfkt1 se je en vs clan (propadle ifs) dobro okrog svercal z 1 metalcom kopja vsako rundo...

• Ikariam server merge - debata

king- - - Pomoč in vprašanja

Našel problem... Zmeraj ko sem tja kliknil na aljanso VALA mi je to napisal... naj se kdo proba ce tudi njemu to dela... Sedaj dela (ce nekliknem tja)

• Zdele sm se enkrat probau... Karkoli delam takrat dela normalno.. Ko probam napisati sporocilo mi pa tole vrze... To samo na enem racunu ce bi kdo drug bil gor bi mi takoj tole vrgel

• Mam sam na telefonu v aplilaciji.... Ne prej mi ni tega delal pa sem isto mel na telefonu... To je sele popoldan zacel