Search Results

Search results 1-20 of 88.

• Bitka za mesto Jesenice (14.03.2017 9:39:20) Bonnie Original[-V-] iz mesta Druuna vs Prince[BLACK] iz mesta Jesenice --------------------------------------------------------------------------------------------- Mečevalec.............................140(-0) - ............................................. Suličar...............................196(-4) - ............................................. Oven...................................17(-0) - ............................................. Katapul…

• Bitka za mesto Bora Bora (11.03.2017 19:20:05) ATA Bogart[-V-] iz mesta Druuna vs Rondo[BLACK] iz mesta Bora Bora, Morena[BLACK] iz mesta Polis --------------------------------------------------------------------------------------------- Mušketir...............................98(-0) - Mušketir.............................16(-147) ............................................. - Obzidje.................................0(-7) Mečevalec.............................250(-0) - ..........................…

• Bitka za mesto Moka1 (10.03.2017 23:14:21) Bonnie Original[-V-] iz mesta Clyde Barrow, ATA Bogart[-V-] iz mesta Casablanca vs moka[GLA] iz mesta Moka1 --------------------------------------------------------------------------------------------- Mečevalec............................365(-15) - Mečevalec..............................0(-33) Suličar.............................439(-175) - Suličar.............................221(-445) ............................................. - Obzidje............…

• Quote from Tiger: “V bistvu nismo razpadl sam farme SMO ven pometal da boste mel manj za pisat!” Farme s pirati tud

• še mal ropanja.... Bitka za mesto Hugo 3 (27.02.2017 0:18:32) Clyde[-V-] iz mesta Clyde Barrow vs Hugo007[300] iz mesta Hugo 3 --------------------------------------------------------------------------------------------- Pračar..................................8(-0) - ............................................. Lokostrelec.............................5(-0) - ............................................. Metalec kopja...........................0(-1) - ...........................................…

• Bitka za mesto Imperium IV (25.02.2017 0:17:55) Clyde[-V-] iz mesta Druuna vs Maximus[300] iz mesta Imperium IV --------------------------------------------------------------------------------------------- Pračar..................................6(-0) - ............................................. Metalec kopja..........................10(-1) - ............................................. Mečevalec...............................0(-5) - ............................................. Oven........…

• Bitka za mesto Moka1 (25.02.2017 20:40:25) Clyde[-V-] iz mesta Clyde Barrow, ATA Bogart[-V-] iz mesta Casablanca, Raa[-V-] iz mesta Memfis, Tebe vs moka[300] iz mesta Moka1 --------------------------------------------------------------------------------------------- Mušketir...............................98(-0) - Mušketir..............................24(-49) Mečevalec............................11(-239) - Mečevalec.............................4(-251) Suličar.............................363(-357)…

• Quote from Rambo.Fuk: “Piši Jurkotu, on je minister za multi račune” hahhahaha... umrla od smeha

• Quote from sorcerer: “ Ker se je med bitko vmešavala ally -V- bolj konkretno Ragnar a kaj je že se znam oglasiti še pri njih...Ampak to bo spet zgodba za kak drug dan.... ” torej nadaljevanje sledi... Aja šefe pa čestitke za dobro borbo

• Quote from Serpand: “Zgleda da ima nekdo preveč časa a? no da sem bil offline 2 uri bi pričakoval slabši razultat ampak ok je kar dober :phatgrin:” Vsak izgovor ti pride prav Dej raj priznej, da Ika ni za otroke...

• Zgleda da ta model tud ni ladjar

• Quote from Serpand: “Bomo pa malo popestrili forum naj dodam samo da si imel kakšnih 50k GT ko si me napadel in sem jih imel jaz samo 2k GT Potem ko pa so nekateri dobili vojsko in začeli kontra napadat pa si veselo pobegnil in te moram zdaj osebno lovit po otokih mal Da pomoči od članov alianse ATENE in GFKT1 v zlatu in vojski ne omenjam :dash:” mal manj blebetaj in pejt raj na Iko pogledat kaj se dogaja in kje ti gori rdeča lučka.... Enim je pomoč ponujena, drugi pa morate za njo prositi po ce…

• Quote from sorcerer: “nice pa mislš da bo kakšen komentar Združene koalicije.... ?!? ”

• Konec war serverja

Bonnie - - Pohvale in kritike

Quote from -Postojan: “Čestitke Bonnie! Mislim pa da je prva SLO igralka ki bi dosegla take uspehe. Bravooo! PS sej veš da to pomeni da morš dat za :P” O hvala mali.... no sej ti si tud igral in si vidu kakšna konkurenca je bla.... in kaj tm dela dnar.... No dej dej... ti itaq ne smeš pit.... Je pa res da prvi mesec k si igral si mi lepo prštimu teren za naprej, tko da ja en pjr sm ti pa re dolžna

• Konec war serverja

Quote from C * * * E: “Quote from Bonnie: “Quote from C * * * E: “Quote from Bonnie: “Hvala, hvala... naj dodam še večkratno prvo mesto piratov... :P” Lastna hvala, cena mala. :rolleyes: - pravi znan pregovor. pa da nebo kdo takoj reku, da je že foušarija:phatgrin: Čestitke! lp, C” spet eden pametnih anonimnežev... ostale titule mi ne pomenijo toliko, kot to da sem bila v piratih daleč pred drugimi, da sem si ustvarila ime.... Na začetku nisem poznala nikogar in sem jaz klikala za druge, na konc…

• Konec war serverja

Quote from C * * * E: “Quote from Bonnie: “Hvala, hvala... naj dodam še večkratno prvo mesto piratov... :P” Lastna hvala, cena mala. :rolleyes: - pravi znan pregovor. pa da nebo kdo takoj reku, da je že foušarija:phatgrin: Čestitke! lp, C” spet eden pametnih anonimnežev... ostale titule mi ne pomenijo toliko, kot to da sem bila v piratih daleč pred drugimi, da sem si ustvarila ime.... Na začetku nisem poznala nikogar in sem jaz klikala za druge, na koncu so največji sodelovali z mano.... Igraj n…

• Konec war serverja

Quote from sorcerer: “Quote from Bonnie: “Quote from sorcerer: “ No zdej bo treba mal zalit povej kdaj in kje :phatgrin:” Jutro šefe Bi že zdavni kej zapil, če bi ti znal pridet iz tiste zabačene Gorenske.... tko da nima smisla postavlat novega datuma, ker bo itaq zmeri neki vmes pršl .. pa še jz bom za kak pjr pršparala (beri.... bo zame več) :beer:” Jutro!!! No vsekakor se bližajo časi dopustov pa bi se kamot lahko videli Ampak naj bo po tvoje.... Lep sončen dan ti želim...” evo določi datum p…

• Konec war serverja

Quote from sorcerer: “ No zdej bo treba mal zalit povej kdaj in kje :phatgrin:” Jutro šefe Bi že zdavni kej zapil, če bi ti znal pridet iz tiste zabačene Gorenske.... tko da nima smisla postavlat novega datuma, ker bo itaq zmeri neki vmes pršl .. pa še jz bom za kak pjr pršparala (beri.... bo zame več)

• Konec war serverja

Hvala, hvala... naj dodam še večkratno prvo mesto piratov...

• VALA vs ATENE, SAM-K in drugi

Bonnie - - Poročila Napadov

Quote from coldbeer: “@ Bonnie Nobeden od naštetih ne igra več (Prikli, Kockar,Dman) Lahko pa najdeš še Nejca (n3jc30) in še par igralcev , za povrh je pri nas še precej takih.. :)” Ja sej to vem... od starih borcev je še nekdo iz PANa, se mi zdi da je to Waffestafen Ja z nekaterimi sem še na FB, tko da ja so se posvetili RL... mene je pa po dolgem premoru spet mal potegnilo nazaj in evo zdej pa jz smetim...