Search Results

Search results 1-20 of 76.

• Raćun

Lenin - - Splošno

Prosjačenje za računi ni v skladu z pravili foruma v prihodnje sledi kazen LP

• Črni Trg

Lenin - - Pohvale in kritike

Ultimativna rešitev je v zaprtju vseh serverjev ampak po tej drastični rešitvi nebodo posegali dokler kapljajo € zato načeloma podpiram predlog z omejitvijo črnega trga na nakup in prodajo enot nekaj dni po prenehanju dopusta

• Barbari

Lenin - - Bugs

to je pač tako tako so si razvijalci zamislili sicer pa TN in TO nabiraj na RL igralcih barbari ti tako ali tako dajo dovol v zlatu in surovinah LP

• ???

Lenin - - Pomoč in vprašanja

Ambasada lvl 32 da 34 točk diplomacije to pomnoziš z 12 mest in dobiš 408 prostih mest v aliansi jaz res nevem v čem je tu problem?

• Smetenje

spoštpvani morate razlikovat med sekcijo - ikariam.si » - categoryS.png Ikariam - Svet » - boardS.png Svet Gama » - boardS.png Poročila Napadov » in - indexS.png ikariam.si » - categoryS.png Ikariam - Vojne » - boardS.png Svet Gama » saj pri prvem velja Objava PN? pri drugem pa: Napoved Vojne-POMEMBNO!!! kar preprosto pomeni da pri prvem lahko komentiraš brez PN pri drugem pa pač ne LP PS Tema gre na zaklep

• Rabim veliko kulturcev

Lenin - - Diplomacija

V prihodnje prosim pošite za kulturne sporazume v temu določeno temo Tale tema pa gre seveda na zaklep LP Lenin

• VI. Uporaba Skript - Uporaba programov, ki se vmešavajo v igro je prepovedana. Karkršnakoli oblika programa za pošiljanje avtomatsko generiranih sporočil je prav tako prepovedana. Vključuje vendar ni omejeno na le-to: - Boti - Makroti - Avtomatske baze otokov Opomin: Izjeme so le tisti programi, ki so odobreni s strani GameForge-a. Tema gre na zaklep LP

• Združitev Serverjev

Lenin - - Svet Alpha

Potem pa naj prijatelj prosi zanj Tema gre na zaklep LP Lenin

• zdaj ko sem to bral me je prešinila misel in bi bilo najbolje če bi šlo združit vse račune v enega naprimer 3je računi x 12 mest bi bil kasneje 1 račun z 36 mest kot osnova ampak razdeljen vseeno na 3 podračune katere bi lahko izbiral z preprostim klikom na gumb 1,2 ali 3 in bi tak podračun bil samostojen če bi imel izbran račun 1 nebi videl kaj se dogaja v 2 in 3 avtomacko pa bi bili med temi računi kakršnikoli stiki nemogoči pravtako pa nebi rabil menjavati maila in nika ampak to so spet samo …

• Bitke med -BNT- in - V -

Lenin - - Poročila napadov

Vidi vidi nekdo je pa za novo leto Ice Age gledo Svetovna risanka... ampak za .... Pa že, stvar okusa

• Vabljeni na debato o združevanju ...

Lenin - - Splošno

super alianse ajajaja tudi po tujih serverjih je tako kot pri nas in sicer alianse z malo člani recimo igral sem na nemškem serverju kjer so bile alianse do 40 članov pravtako tudi na ameriškem sam nisem pristaš nekih super alians je pa res da bi bilo smiselno zdruzevat alianse ki so si podobne kot sta naprimer SMASH in COO golo dejstvo je namreč da stare zamere se ne pozabijo tako zlahka in lahko pride pri nekem nasilnem zdruzevanju samo do velikih konfliktov med samimi člani posledično aliansa…

• Tema se zaklepa LP

Le gdo je bolj ? Tisti ki klika celo noč v upanju da ga ne vidijo, ali tisti ki ga ni? To je težko vprašanje in z njim bi se morali ukvarjati največji misleci tega sveta. Kajti le tako bomo dougnali največjo skrivnost katera je "zakaj smo tu" in ali "socialna omrežja pripadajo asocialnim ljudem".

Prosim pazi nase, da se neboš poškodoval ko se tako udarjš po prsih kot neka gorila. LP Lenin

• propad

Nikakor mi ta združitev z nekimi x državami ne ustreza se dobro spomnim kaj se je zgodilo z mojim BF računom pogojno bi bila končnica .ba ok ampak dvomim da bo. da pa je vse skupaj povezano z znakom € in da se igra razvije samo in zgol v smeri za čimvečjo potrošnjo € je pa tako jasno vsem. Sem pa že dolgo v igri in vem da je z spremembo bojevanja šlo samo še navzdol LP penzjonist Lenin

• Pa ja združitve so zmeraj carske... To se je pred časom zgodilo z BiteFight-om pa verjamem da je polovica igralcev prenehala z igranjem po 1 tednu vključno z mano Saj ko se enkrat razvadiš da ti vse piše v maternem jeziku je pol težko to pozabit še težje pa pisat v jeziku katerega se nisi nikoli učil. ... ... Upam da bomo imeli svoj si server čeprav je maloverjetno.

• COO vs. KT1

Fanta zdaj pa dovol tega vajinega zbadanja, ob naslednjem takšnem obtoževanju vam temo zaklenem LP Lenin

• Zdruzevanje serverja

Lenin - - Diskusija

jaz mislim da je skupnost že tako ugotovila da GF naredi kakor se zdi njemu prav in je takšna razprava ki jemlje igralcem voljo do igranja nesmiselna in se zavoljo tega tudi ne razpravlja več o GF forah

• Predlog

Lenin - - Predlogi

Kot je bilo že velikokrat napisano vašim predhodnikom novega serverja nebo prosim v prihodnje da se takih predlogov vzdržite saj nimajo nikakršne osnove Če bi GF videl potencial v naši skupnosti bi ga sam odpr, ne pa da razmišlja o združevanju V prihodnje bom vse takšne predloge smatral za posthunting in bodo temu primerno tudi sankcionirani LP PS Tema gre na zaklep

• Dopusti

Lenin - - Razprave

No no Big Boss, Moorwen malo pazita na besede da nebodo spet Warningi padali LP