Search Results

Search results 1-20 of 70.

• Priden...

• Sem se že pa si pogrnil moj prvi preizkus znanja pa še farman si bil No le daj saj lahko serpanda prosiš da ti da password od ghet saj kot kaže ga ne potrebuje več...

• No moj namen ni bil da bi kdo nehal igrat saj je samo igra ampak vsak jo igra kot želi in ve s kakšnim namenom bo to odigral..Eni zares spet drugi za hec res pa je da vedno zmaga razum in volja pa če gre še za tako močnega nasprotnika.. Ker se je med bitko vmešavala ally -V- bolj konkretno Ragnar a kaj je že se znam oglasiti še pri njih...Ampak to bo spet zgodba za kak drug dan....

• Združena koalicija gamma je izgubila pomembnega vodjo Serpanda tk da je kot kaže konec... Ostalim pa hvala za odeležbo ker je bilo zelo zabavno Lep dan...

• Ropanje. Bitka za mesto vino3 (27.01.2017 0:51:10) Sorcerer[_S_] iz mesta Nysa vs killer190 iz mesta vino3 --------------------------------------------------------------------------------------------- Mušketir..............................180(-0) - Mušketir...............................0(-50) Mečevalec.............................346(-4) - Mečevalec.............................0(-208) Suličar...............................82(-18) - Suličar...............................0(-200) Kuhar............…

• Tukaj čestitam nasprotniku za vztrajnost.. mi je bilo v veselje... Bitka za mesto vino3 (26.01.2017 15:24:16) Sorcerer[_S_] iz mesta Mali Pokemon, Senčnica, DvPeOs1, Gondolin, Nysa, vino3 vs killer190 iz mesta vino3 --------------------------------------------------------------------------------------------- Mušketir............................358(-168) - Mušketir..............................0(-300) Mečevalec..........................552(-2353) - Mečevalec..........................208(-4040) Su…

• Palma.... Bitka na morju blizu mesta Mali Pokemon (26.01.2017 1:55:02) Sorcerer[_S_] iz mesta DvPeOs1 vs TBA[HWH] iz mesta grrrr --------------------------------------------------------------------------------------------- Ladja Ram............................145(-25) - Ladja Ram............................161(-60) Metalec plamena.......................10(-24) - Metalec plamena......................72(-170) Parni Ram.............................151(-0) - Parni Ram..............................50…

• Ej TBA ti nisi samo zakompleksano bitje temveč tudi sanjač ki veruje v morske prašičke kakšne multije ? če ti misliš da imam multije s katerimi bi kršil pravilnik me prijavi ne pa da si delaš sramoto in pišeš bedarije...Sweety je dobila račun zan669 od serpanda aka zan66 pa saj to ve cel server pa da ne umenim da jo še celo izsiljuje kar je zrelo za saj sam veš kam daj naj pusti bogo revco da lahko v miru igra iko.. Minus generali so se smatrali za bitke ne za roparske pohode daj si šenkrat preb…

• Ulični pretepač !!! dodajaj poročila bitk med _S_ in združeno koalicijo gamma!! ne mešat drugi ally zraven s katerimi se spopadate sami ali pa odprite novo temo... Farmica Bitka za mesto Medo (25.01.2017 3:22:43) Sorcerer[_S_] iz mesta žve vs Serpand[HWH] iz mesta Medo --------------------------------------------------------------------------------------------- ............................................. - Metalec kopja.........................0(-178) ..........................................…

• Bitka za mesto Crystal (25.01.2017 1:56:46) Sorcerer[_S_] iz mesta Paradižnik vs Serpand[HWH] iz mesta Crystal, Ulični Pretepač[HWH] iz mesta Ladjice D --------------------------------------------------------------------------------------------- ............................................. - Metalec kopja.........................144(-0) ............................................. - Oven...................................50(-0) Mušketir...............................0(-65) - Mušketir..........…

• Bitka za mesto Ajka (24.01.2017 6:36:22) Sorcerer[_S_] iz mesta Polis, Polis, Polis, BOBEN vs stuhlz[ŠUND] iz mesta ghranska, Serpand[HWH] iz mesta Ajka --------------------------------------------------------------------------------------------- Suličar............................716(-1331) - Suličar..............................0(-1867) ............................................. - Zdravnik...............................13(-0) ............................................. - Obzidje..........…

• Bitka na morju blizu mesta Ajka (24.01.2017 6:25:24) Aca Amsterdam[SAM-K] iz mesta BOBEN, andro441[ATENE] iz mesta Yashh, Polis, marduk[ATENE] iz mesta Yashh, Sorcerer[_S_] iz mesta Nysa vs Serpand[HWH] iz mesta Ajka --------------------------------------------------------------------------------------------- Ladja Ram...........................143(-108) - Ladja Ram.............................0(-260) Metalec plamena.......................9(-272) - Metalec plamena........................0(-11) L…

• No daj TBA sem smešen ker se zabavam in to je moj problem ..Kompleksen tudi prav če se boš ti bolje počutil ker se res ne mislim spuščat na tvojo raven pameti... Multiji .. Ja sem prijavil in dobil odgovor da nekdo ki menja ip. žal ne more nihče nič pa naj on igra iz Pariza.Irana ali afganistana en isti račun... Ok da te razumem da prideš z svojimi generali na otok srat si sam kriv in mi ne jokat sedaj kak si bogi to da nisi zagovarjal se zahvali svojemu kameradu,generalu ,vodji karkoli že je ta…

• Ja The Black Angel se strinjam s tabo s takimi ki ne upajo ena na ena in kličejo igralce iz vseh koncev ali pa so multiji ker ste vsi enako online in tudi offline..kar ti ni treba biti posebno brihten kaj to pomeni gre res za eno veliko svinjarijo tega serverja ali samo skopo naključje... Ste mislili da bo sprehod po parku in da me boste v roku dveh dni spravili pod palmo... V resnici ste pa pokazali da gre v vaši združeni koaliciji gamma za najbolj nesposobne igralce kar jih je ika videla od na…

• Ja ja saj si in boš ostal otrok pravi mali pokemon Pa poročila lepi ne pa da packaš forum..!!!! Ostalim pa čestitke v odeležbi tudi pretepaču ki je vsaj za zdaj še največ pokazal od totih fake playerjev nasprotne strani.

• Mene pa zanima kaj bi ti brez miljon generalov in svojih multijev Pa spat pejd!!! ne srat po forumu in pisat oslarije tole uro...... Bitka na morju blizu mesta Mirovnik (22.01.2017 23:27:12) Sorcerer[_S_] iz mesta Nysa, Doriath, Aca Amsterdam[SAM-K] iz mesta Polis, BOBEN, black lord[SAM-K] iz mesta Doriath vs Serpand[HWH] iz mesta Ajka, TBA[HWH] iz mesta grrrr --------------------------------------------------------------------------------------------- Ladja Ram..........................1196(-37…

• Bitka za mesto Kattegat 2 (22.01.2017 15:42:27) Sorcerer[_S_] iz mesta Grozdje vs Ragnar Lothbrok[-V-] iz mesta Kattegat 2 --------------------------------------------------------------------------------------------- Suličar................................25(-0) - ............................................. Parni velikan..........................90(-2) - ............................................. Katapult...............................28(-0) - ............................................. M…

• Bitka na morju blizu mesta Ladjice D (22.01.2017 9:07:00) Sorcerer[_S_] iz mesta Polis, Niika, Nysa vs Ulični Pretepač[HWH] iz mesta Ladjice D, STOJALO --------------------------------------------------------------------------------------------- Ladja Ram...........................542(-239) - Ladja Ram.............................0(-324) Metalec plamena.......................10(-48) - Metalec plamena.......................0(-282) Ladja Mortar..........................187(-0) - Ladja Mortar......…

• Bitka na morju blizu mesta STOJALO (22.01.2017 1:26:23) Sorcerer[_S_] iz mesta Doriath vs Ulični Pretepač[HWH] iz mesta Ladjice D --------------------------------------------------------------------------------------------- Ladja Ram............................162(-30) - Ladja Ram............................124(-54) ............................................. - Metalec plamena.....................164(-108) Ladja Mortar...........................69(-4) - Ladja Mortar..........................21…

• don se strinjam s tabo malo poročil ne pa samo jamrat Ragnar ker tako rad pomagaš ti svetujem da se z BNT pomeniš o premirju da ne boš imel dela z kar dvema aliansama naenkrat Bitka za mesto Mercia (22.01.2017 0:05:44) Sorcerer[_S_] iz mesta Gold vs Ragnar Lothbrok[-V-] iz mesta Mercia --------------------------------------------------------------------------------------------- Mušketir...............................67(-0) - ............................................. Mečevalec................…