Search Results

Search results 1-20 of 462.

• Novi server

struna - - Igra

Pozdravljeni, kot ste verjetno opazili, se je danes odprol nov server Zeta. Nastavitve tega serverja so sledeče: - 30% večja pridelava surovin (vse surovine... tako gradbeni material kot luksuzne dobrine) - 20% hitrejša gradnja (za zgradbe) Opravičujem se za pozno obvestilo, a sem na bolniški in nisem operativen kot ponavadi

• TRGOVSKE LADJE-prenos teme,dodelano

struna - - Predlogi

Bom osnove predloga prevedel in poslal v Nemčijo

• TRGOVSKE LADJE IZBOLJŠAVA?

struna - - Pohvale in kritike

Tako je. Prosim, da se predlog dodela, napiše dejstva in natančne predloge... Polovičnih zadev nima smisla pošiljat, ker hitro spremenijo status predloga v "rejected". Pa dajte v pravo sekcijo prosim, da bodo naši zanamci tudi to imeli zbrano na enem mestu

• Odsotnost Struna

struna - - Osebje

Pozdravljeni, zaradi zdravstvenih težav bom nekaj časa imel zmanjšano prisotnost Prosim za razumevanje

• Novi server ...

struna - - Pomoč in vprašanja

Sistem izbrisov ni nikoli popolnoma deloval - vsaj kolikor sem bil jaz seznanjen. Že leta 2009, ko sem začel delat za Gameforge so bile težave in močno dvomim, da so bile kdaj do konca odpravljene. Admini skupnosti sicer težimo, a to verjetno ni prioriteta. Prioriteta je bila vedno denar in tega se žal držijo kot pijanec plota

• Novi server ...

Ne vem koliko časa ste že v sami igri, a tisti ki ste z nami že dlje časa veste, da mi ne moremo in ne smemo brisati računov. Sistem je nastavljen tako, da sam izbriše račune, razen če je igralec naložil Ambrozijo. To onemogoča izbris računa

• Novi server

struna - - Igra

Pozdravljeni, 20.11.2017 se odpira nov server 5 Epsilon. Predvidoma bo server odprt okrog 14 ure. Posebnost tega serverja bodo 50% hitrejše trgovske ladje. Uživajte v igri.

• Po 26.10. 2017 se preko Gameforge.com ne bo več mogoče vpisovati v igre. Vpis bo mogoče le preko normalnih login strani za igro

• Faq

Pri prenosu foruma se je izgubilo ogromno materiala. Žal je ta v celoti izginil in ga ni mogoče povrniti. Če bo čas in kakšna možnost, se bomo lotili na novo, ampak žal verjetno to v kratkem ne bo mogoče

• Odsotnost Struna

struna - - Osebje

Pozdravljeni, do 4.5. bom odsoten. Prosim za razumevanje LP Struna

• Prisotnost med prazniki

struna - - Osebje

Pozdravljeni, zaradi praznikov bo imelo osebje zmanjšano prisotnost tako na forumu kot na supportu, Prosimo za razumevanje Lepe praznike vam želim v imenu ekipe Ikariam.si

• Vojni serverji

struna - - Igra

Podatki o vojnih serverjih: Jeziki: BR DE EN ES FR GR IT PL TR Datumi in časi za serverje: Začetek vojnih serverjev: 28.03.2017 ~ 14:00 Konec registracije: 01.09.2017 23:59 Zaključek plačil: 16.09.2017 23:59 Konec vojnih serverjev: 30.09.2017 18:00 (Europe) 23:00 (BR) Piratska nedelja: prenos iz 02.04. na 23.04.

• Ali mi ne pišete že cel dan na mail in vam tam odgovarjam? Kaj naj vam torej še razložim tukaj?

• Srečno 2017

struna - - Splošno

Tudi z moje strani zelim vsem vse lepo v 2017

• Zmanjsana prisotnost-Struna

struna - - Osebje

Pozdravljeni, Zaradi prometne nesrece sem na bolniski in ze ves teden omejeno dostopam do orodij in forumov, povezanih z GF. Zaradi tega morda ne boste preko foruma pravocasno obvesceni o dolocenih eventih ali nadgradnjah. Za nastalo situacijo se vam iskreno opravicujem, informacije o eventih (razen o novih verzijah) pa boste prejeli v sami igri preko pop up oken. Hvala za razumevanje, Lp Struna

• Nov server!!!!

struna - - Igra

Pozdravljeni igralci, V Četrtek 1.12.2016 se bo v slovenski Ikariam skupnosti odprl nov server 4 - Delta Server naj bi bil predvidoma odprt med 11 in 12 uro. Vabljeni k igranju tudi na novem serverju Vaša Ikariam ekipa

• Verzija 0.7.6

struna - - Igra

Danes okrog 14h bo na testni server nameščena verzija 0.7.6 Feature – Players now receive rewards for unlocking certain achievements.Feature – Ikariam now features an item system, plus a new inventory for storing and using them in.Modification – The Ikariam shop has been overhauled.Bug fixes – Various errors have been resolved.

• Vprašanje za vodstvo SLO ikariama

struna - - Splošno

@takeda sokaku Ni mi ravno jasno o kakšni nečimernosti govorite? Samo odgovoril sem na vprašanje... lezenje v rit pri meni ni nikoli obrodilo sadov - kvečjemu obraten učinek je bil... Ko sem vprašal javno, kdo bi želel prevzeti mesto Game Admina, ni bilo nikogar, ki bi se spoprijel s to nalogo. Tako da očitno zaenkrat še imam nekakšno podporo večine igralcev - če se motim me prosim popravite. Če pa menite, da je čas, da odidem, pa rade volje zaključim z delom v ekipi in to mesto prepustim komu d…

struna - - Splošno

@ne vem Hvala za vaše vprašanje. Zakaj se ubadam z Ikariamom - ker iskreno ne vem, kdo bi prevzel mojo vlogo (tudi ko sem iskal primernega kandidata, ni bilo nobene prijave). Ne bi pa rad, da leta tako mojega kot dela mojih prehodnikov izginejo oziroma da se to uniči. Zastonj mi tega ni težko počet, ker mi ne jemlje dodatnega časa - vse naredim tekom službe, ko mi to čas dopušča. Je pa res, da mi precej časa vzamejo prevodi za igro, portal in ostale stvari, ki se tičejo Gameforge-a a to z veselj…

struna - - Splošno

Vse je odvisno od denarja, ki ga skupnost prinasa. Sicer pa se je ze veckrat pokazalo, da GF nima posluha za vodstva skupnosti in zelje uporabnikov