Search Results

Search results 1-20 of 81.

• Ikariam Mobile

AoiKyuubi - - Bugs

Oz kaj sploh sprasujem moderatorje itak noben ni aktivn, vazno da gameforce vleče denar z odpirnji novih serverjev da ja čimveč folka kupi ambrozije, neko normalno pomoč igralcem pa se nikjer neda dobim, verjetno bo treba še to z ambrozijo si kupit da bo kdo uredil buge

• Ikariam Mobile

AoiKyuubi - - Bugs

Ikariam mobile, Problem je sledeč in to je, da ne moreš več preko telefona z aplikacijo dodati maila in gesla, ko stisneš potrdi se nezgodi nič torej lahko igraš račun samo preko aplikacije dalje. Ima kdo kakšno rešitev kako to odpreviti? ker je brezveze preko mobilne aplikacije igrat. Sem Si pa nardil račun preko telefona kjer samo vpišeš ime brez gesla in maila, potem podrsal desno in vpisal mail in geslo za račun ampak kot sem zgoraj povedlo se ni zgodilo nič. lp hvala ta odgovor.

• Da še jaz malo dodam, na tisti del kjer piše da sem pustil člane na cedilo, ubistvo sem jim govoril 10 dni prej usem naj pridejo na dan bitke usi na pogovor, oziroma naj bodo aktivni,(aktivni nepomeni da pridejo za 1min gor mi napisejo "ej imam 3min časa kam premaknem enote" in to napise 12 članov ko ni prebralo ene moje krožne) bili smo 4je aktivni oziroma 4je in pol, stem da sem jaz mogel skrbeti za use ostale ki niso bili aktivni, da so imeli vsaj vojsko na enem mesto, prisli so gor premaknal…

• Bom pokomentiral malo to bitko tazadno, kar je dovoljeno,sam si so jokcal da bezim med tem ko sem ti z 1 mečevalcem rasprsil 2500 enot, in nisem ti jih samo enkrat, potem si jokcal zkaj se neupam borit stabo sem rekel da se pridem če upaš ti sam priti, sem napadel, si jockal zkaj napadam če se mi gre samo za točke napada, sem umaknil vojsko da bi lahko ti napado, in prišli so še 3je vikingi, zame si se zapisal v zgodovino naj P**** leta, prvo jokas da sm jst ker je bila moja taktika se umikat in…

• Edina bitka ki mi je bila do zdj ušeč, škoda ker še ni blo koga aktivnega notri... ušečna Bitka za mesto ૐ Dreamland ૐ (15.12.2017 8:14:38) džoker[-V-] iz mesta seven, spartak4[-V-] iz mesta two, M1nuscul3[-V-] iz mesta two, Conan[-V-] iz mesta six, GIMLI[-V-] iz mesta two, Raflnov[-V-] iz mesta two, caspeR[-V-] iz mesta two, Nixie[-V-] iz mesta two, Miamaro[-V-] iz mesta two vs Francois[-AC-] iz mesta Kristal, Rondo[-AC-] iz mesta Santorini, satan[-AC-] iz mesta komeje, ૐ Valhalla ૐ, SKUBI[-AC-…

• Bitka za mesto Trdnjava 2 (14.12.2017 2:56:46) džoker[-V-] iz mesta džoker 5 vs AoiKyuubi[-AC-] iz mesta ૐ Dreamland ૐ, Ne Vem[SUN] iz mesta Trdnjava 2 --------------------------------------------------------------------------------------------- Mušketir...............................0(-84) - Mušketir..............................168(-0) Mečevalec..............................0(-29) - Mečevalec.............................540(-0) Suličar................................0(-46) - Suličar..........…

• In preden smo se dogovorili za vojno sem, napisal da jo z veseljem sprejmem, ampak le pod pogojem, da neboste uporabili multicev t katerimi si boste filali vojsko.. Tako, da se vseno ste se nekot pregresili, Skipperju sem jasno in glasno napisal, da brez multicev, in se je strinjal zmano, in da jih neboste uporabili, saj jih uporablate le če jih nasprotnik tudi uporabla. To je še zadnja stvar od mene na celotnem foromu, ker se nemislim več tako nizko spuscat kdaj v zivlenju, zmenim se eno nardit…

• Quote from miamaro: “Quote from AoiKyuubi: “Quote from miamaro: “Idi se ga zadevat dalje.. boljše izkoriščen čas in se ti bo duplo povrnil Od nje smo kupili vojsko, ker ste nesposobni!! Tvoja taktika, da bi nam naredil več škode? Trenutno ti zelooo dobro kaže.. Nehaj bedarij pisat glej in se uči, ne pa da osebne stvari sem obešaš, katere niso resnične in se te ne tičejo! ” Še dojemaš počasi, naredili več škode saj smo je v začetko meli več škode in z tisto škodo bi lepo počakali do nedelje do 20…

• Quote from miamaro: “Idi se ga zadevat dalje.. boljše izkoriščen čas in se ti bo duplo povrnil Od nje smo kupili vojsko, ker ste nesposobni!! Tvoja taktika, da bi nam naredil več škode? Trenutno ti zelooo dobro kaže.. Nehaj bedarij pisat glej in se uči, ne pa da osebne stvari sem obešaš, katere niso resnične in se te ne tičejo! ” Še dojemaš počasi, naredili več škode saj smo je v začetko meli več škode in z tisto škodo bi lepo počakali do nedelje do 20:00 ti morem se enrkat razlozit? kako enosta…

• Rondo, nebi vas uničli zmagali bi vojno brez da bi vas uničli ravno to je bil moj point, vodili smo dovol točk da bi šli lepo vsi na dopust in počakali na nedeljo, kaj bi potem jokali da smo krsili spet ena pravila? ampak smo sli v bitko ker nam je to v veselje, in ne zmagat, čeprau bi zmagali, tega nam nebi mogel uzet, razen če bi spremenil pravila, kar je proti pravilom. Torej kako bi premagal nekoga ki je na dopusto in vodi 1091 : 91 kot smo mi vodli? Na tak lep način brez bitke bi zmagali če…

• Quote from Rondo: “S tem pa mi daš vedeti, da sem vam trn v peti.. v vsakem replyju me omeniš, pa čeprav tema sploh ne gre zame, zanimivo. Raglarček, igro si preveč jemlješ k srcu, ne malcate nas.. preden bi se vi pofočkali iz vaših skrivalnic, bi bila nedelja že tu in točke bi lahko prešteli na prste.. Nam pa ne gre za to, ampak za veselje do igre! zapomni si to. Pa lepa dan še naprej, Rondo ” Nedojame to on, ker njemu je živlenje ikariam, nerazume kaj je to igranje za veselje, in da če bi se n…

• Me zanima kako bi jokali da si Sara nardi na vseh multijih vojsko, verjetno vas poje za predkosilo.

• Garnazija je po novem proti pravilom med tem ko kupovanje vojske iz svojih multičev ni proti pravilu? oziroma tezil si meni da vzgojiteljica prodaja vojsko nakoncu ste pa vi kupli od njej hahahaha in pol ti sanjaš o pravičnosti a ti povem kaj si ti? ti si ena navadna šminkica, ki se dela lepega poštenega gospoda, za stvari ki jih vi delate jokaš meni? se filate z nikolo pa gorazdom, ker pa garnazija je golufanje, objavi vzgojiteljica vojsko na tržnico bogve zakaj, nobeden od nasih si je nemore p…

• Storili smo enako ker je on to nardil ampak to sploh ni point zdj, itak nismo zaceli prej

• Ura se gre za use ne samo zame, ali samo za mojo alianso ampak tudi za vaše člane. Ampak mi je le malo mar Moji eseji, so bili že od osnovnešole perfektni to nič bat.

• Pošteno bitko z gorazdom ter nikolo? No sej to niste krivi vi ampak gameforce, da še kar ni popravil te neumnosti. Preden smo se sploh začeli bol uradno pogovarjat o tej bitki, sem imel samo eno prošnjo in ta prošnja je bila: "imejmo pošteno bitko, pa brez Xene, Nikole, gorazda... in ostalih računov za odlaganje vojske", pa je bil odgovor da tudi vi nemarate tega in da seveda, edino kar sm aliansi black v zivlenju zamero in zkaj smo jih tudi napadali, je bla ta Xena in ostali multiči, ki so pokv…

• Da, se še jaz malo uglasim, moja prošnja že od začetka je to, da se začne bitka okoli 20:00 in ne ob 12:00 ker imajo ljudje sluzbe, ter Fakse, ponavadi se noben dogodek ravno zaradi tega nezačne v sredo ob 12:00 ker je vsak zaposlen Slovenc takrat v sluzbi. Za drugo mi je dokaj useno ampak ura je res dokaj faljena.

• Assassins Creed Vs Bones

AoiKyuubi - - Poročila Napadov

avidiš ti to.... a ti nerazumes da če bi vsi naenkrat prisi na tok vi nebi vedli ker bi v isti sekundi prisli vsi gor, tako da nismo meli ne ukopacije, ne grškega ognja nič nismo meri raziskano pa smo vam več škode nardili.. pač sej boš dojel počasi, zakaj imate prednost potem ko je več nebo..

Zecko nesplača se jima kej odpisovat tu, če vidiš da nerazumeta pusti niti nerazumeta da sma samo 2 mela raziskano okupacijo da če bi jo meli vsi bi vsi prišli na otok, in jih razbili glede na to kako se bojujejo, ampak bo še čas za to, ko nebodo mele ambrozije vpliva več, in ko bomo meli enako raziskano glede vojske.

hmmmmmm.....