Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• AoiKyuubi -

Replied to the thread Novi server ....

Ja nazacetku vedno mece na rob mape, zto je treba mal pocakat pa si na novo nardit racun ko zacne v sredino 50:50 metat :P
  • PakkiTheDog -

Mene zanima zakaj nas niso vseh na sredino mape pa okolice zbasal. Jaz pa še 20 ostalih smo v pizdi materini čist v kotu, 98:1. Nas hočejo motivirat da kupmo ambrozije? :O
  • AoiKyuubi -

Seveda gre hitreje, sosednji otok je 13min namesto 20min :) recimo isti otok je 6min namesto 15 kot je bilo :D mene bol zanima kdaj bodo spraznali otoke od teh praznih racunov, ki samo prostor zasedajo :/
  • Ne vem (300) -

Posted the thread Novi server ....

Thread
    Kako je zdaj z 50% hitrejšimi trgovskimi ladjami ? Meni ni nič hitreje :((
  • miamaro -

Liked struna’s post in the thread Novi server.

Like (Post)
    Pozdravljeni, 20.11.2017 se odpira nov server 5 Epsilon. Predvidoma bo server odprt okrog 14 ure. Posebnost tega serverja bodo 50% hitrejše trgovske ladje. Uživajte v igri.
  • Ghost_rider -

Like (Post)
    Pozdravljeni, 20.11.2017 se odpira nov server 5 Epsilon. Predvidoma bo server odprt okrog 14 ure. Posebnost tega serverja bodo 50% hitrejše trgovske ladje. Uživajte v igri.
  • AoiKyuubi -

Like (Post)
  • Ragnar Lothbrok -

Like (Post)
  • struna -

Posted the thread Novi server.

Thread
  • miamaro -

Liked Ragnar Lothbrok’s post in the thread Bad Boys (Ragnar in Random Visitor) vs Samoratsniki (SAM-K).

Like (Post)
    In tako so prišle naše nadvse zanimive in zabavne bitke med Bad Boys-oma in alianso SAM-K proti koncu. :minigun: :chainsaw: Sva bila samo dva, zato se nama je poznala na trenutke utrujenost in nezbranost. Vseeno se mi zdi, da sva akcije speljala dokaj uspešno. Svaka
  • Ghost_rider -

Liked Skipper’s post in the thread Vikings (-V-) vs Black sh*t (BLACK).

Like (Post)
    Aliansa BLACK je razpadla. Zato gre tema lahko na zaklep. Čestitke vsem udeleženim, še posebej našim članov -V- za zmago! :beer: Skipper
  • miamaro -

Like (Post)
    Aliansa BLACK je razpadla. Zato gre tema lahko na zaklep. Čestitke vsem udeleženim, še posebej našim članov -V- za zmago! :beer: Skipper
  • Ragnar Lothbrok -

Like (Post)
  • Skipper -

Replied to the thread Vikings (-V-) vs Black sh*t (BLACK).

• miamaro -

Replied to the thread Vikings (-V-) vs Black sh*t (BLACK).

Zadnja bitka proti aliansi BLACK..oziroma, vodja-general je mel rep med nogami na dopustu.. :thumbdown: :thumbdown: Ostali :thumbup: škoda edino, da ste tak hitro obupali..
    Bitka za mesto Kupid 5M (11.11.2017 21:59:47) Nixie[-V-] iz mesta two, Miamaro[-V-] iz mesta Virginia,
  • Ragnar Lothbrok -

Liked Skipper’s post in the thread Bad Boys (Ragnar in Random Visitor) vs Samoratsniki (SAM-K).

Like (Post)
    Zanimivo je bilo se spet vrniti na Gammo malo popestriti zadeve. Hvala Ragnarju za povabilo, v veliko veselje mi je bilo sodelovati. :beer: Čestitke udeleženim in generalu tudi še iz moje strani! :) Skipper
  • Skipper -

Replied to the thread Bad Boys (Ragnar in Random Visitor) vs Samoratsniki (SAM-K).

Zanimivo je bilo se spet vrniti na Gammo malo popestriti zadeve. Hvala Ragnarju za povabilo, v veliko veselje mi je bilo sodelovati. :beer: Čestitke udeleženim in generalu tudi še iz moje strani! :) Skipper
  • Skipper -

Liked Ragnar Lothbrok’s post in the thread Bad Boys (Ragnar in Random Visitor) vs Samoratsniki (SAM-K).

Like (Post)
    In tako so prišle naše nadvse zanimive in zabavne bitke med Bad Boys-oma in alianso SAM-K proti koncu. :minigun: :chainsaw: Sva bila samo dva, zato se nama je poznala na trenutke utrujenost in nezbranost. Vseeno se mi zdi, da sva akcije speljala dokaj uspešno. Svaka
  • Skipper -

Liked black lord’s post in the thread Bad Boys (Ragnar in Random Visitor) vs Samoratsniki (SAM-K).

Like (Post)
    Mislim da si zaslužite tudi vi iz naše strani čestitke za vse neprespane noči in dneve in seveda za bitke..Pa mogoče še kdaj ponovimo..Zdej pa hitro na enga kuhančka :D Lp. B.L.
  • Mislim da si zaslužite tudi vi iz naše strani čestitke za vse neprespane noči in dneve in seveda za bitke..Pa mogoče še kdaj ponovimo..Zdej pa hitro na enga kuhančka :D Lp. B.L.