Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• struna -

Replied to the thread Game over?:).

@Dragon - nič ne bo penzije... sem premlad, da bi jo dočakal hahaha Drugače pa ne4, ampak 5 serverjev - warserver je treba tudi upoštevat
  • Dragon -

Banda ne jokat delite na masi hahaha :phatgrin: No na pol sem prebral poste, pol se mi pa ni dal vece :P Enostavno: - ukinit crni trg - cistka vsem gt na 0 - denar na 0 Sam ne mislim nehat ker sem prevec casa ze kle, se mi zdi skoda racuna. Dokler se kej ne…
  • billsmith -

Posted the thread EDIT.

Thread
    EDIT: Že imamo potne liste ter kreditne kartice, hvala vseeno. Lp, SuicideSquad :spank:
  • Ragnar Lothbrok -

Liked Dr Hudič’s post in the thread Game over?:).

Like (Post)
    PAN in ostali, ki igramo pošteno pa opuščamo igranje. Ti,ki si to napisal.....dobro ves,da ni tako.... ;) ;) ;)
  • Dr Hudič -

PAN in ostali, ki igramo pošteno pa opuščamo igranje. Ti,ki si to napisal.....dobro ves,da ni tako.... ;) ;) ;)
  • AoiKyuubi -

Replied to the thread Poročila napadov alianse 300.

Bitka za mesto Trnovec (28.07.2018 21:26:01) AoiKyuubi[300] iz mesta Dreamland vs Stef[FeR] iz mesta Trnovec --------------------------------------------------------------------------------------------- Mušketir..............................152(-0) -…
  • cerish -

Quote from The Black Angel: “struna nisi ti kriv vsem nam je jasno, kod sem ti ze navedel v primerjavi drugega serverja kjer vam je sef isti da so velike razlike, samo meni ni jasna ena stvar a smo slovenci res tolko bol pametni ne me jebat kod…
  • jaka- -

Haha Jurko je šel na morje (Razen da tip potrebuje psihijatra nič novga, (misli, da je še komu do te igre in živi v vzporednem svetu pomembnosti zmag). Kakor koli multiji delujejjo (COO glavni kot vedno)., bilo je malo popestritve in ne mislim…
  • Tanchy4 -

Liked The Black Angel’s post in the thread Game over?:).

Like (Post)
    jaz sem v postu stevilka 5 nacel temo hahah stvar nima vec kontrole uspel ste jo zjebat do konca, zato tudi ni komentarjev dobenih ker bi sami seb pljun v lice struna nisi ti kriv vsem nam je jasno, kod sem ti ze navedel v primerjavi drugega serverja…
  • Tanchy4 -

Liked coldbeer’s post in the thread Game over?:).

Like (Post)
    Čestitke za celotno ekipo Game operaterjev in administratorjev. Zdaj ste dokazali da nimate več niti koščka lupinice od jajc. Če bi imeli vsaj to, bi se tudi vi uprli in podali smer v katero bi se igra naprej razvijala. To je igra brez multijev in…
  • Tanchy4 -

Liked Kentaver’s post in the thread Game over?:).

Like (Post)
    Res je žalostno kaj se dela na gammi... Dvignejo 2mil GT-ja iz svojih skrinjic ki počivajo na dopustu. Potem se pa imajo za ta glavne :lol: . Multiče po celem serverju, zlata preveč... Norčujejo se iz vas in nas :pillepalle: . Pa benajte to sranje.... Še slep bi…
  • Tanchy4 -

Liked maco’s post in the thread Game over?:).

Like (Post)
    tudi sam se pridružijem zgornjim mnenjem. res zadnji čas je, da se nekaj naredi. drugače pa boljše, da ukinete vse skupaj in se naj izbrišejo serverji. potem mi povejte g.Struna v čem je še sploh smisel te igerce, če dopuščate takšne…
  • Tanchy4 -

Like (Post)
    Kratko navodilo, ki se glasi. Kako si v nekaj dnevih glavni v Ikariamu in ti Game operaterji nič ne morejo, ker je vse legalno po njihovi razlagi. Najprej si porečitajte ta članek: racunalniske-novice.com/triki/…o-brskanje-po-spletu.html Potem si…
  • struna -

Liked The Black Angel’s post in the thread Game over?:).

Like (Post)
    jaz sem v postu stevilka 5 nacel temo hahah stvar nima vec kontrole uspel ste jo zjebat do konca, zato tudi ni komentarjev dobenih ker bi sami seb pljun v lice struna nisi ti kriv vsem nam je jasno, kod sem ti ze navedel v primerjavi drugega serverja…
  • The Black Angel -

• struna -

Liked jaka-’s post in the thread Game over?:).

Like (Post)
    Struna-oprosti za tikanje. Med igralci se vedno tikamo, ne glede na to iz katere države in ali smo nasprotniki. Vsi se smatramo kot del skupnosti in vsi se tikamo. Igralska skupnost kot veste je zelo velika in ima tudi veliko moč, ki se je sploh ne…
  • The Black Angel -

Like (Post)
    Kratko navodilo, ki se glasi. Kako si v nekaj dnevih glavni v Ikariamu in ti Game operaterji nič ne morejo, ker je vse legalno po njihovi razlagi. Najprej si porečitajte ta članek: racunalniske-novice.com/triki/…o-brskanje-po-spletu.html Potem si…