Ikariam Slovenia

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Lenin vs -G- kao giganti

4

Lenin

Vic of the day

8

Dragon

Novi update?

1

struna

Recent Activities

• Lenin -

Replied to the thread Lenin vs -G- kao giganti.

Pa so me le :) Čestitke Bitka za mesto Grobišče ABC (08.12.2018 14:50:44) Drejci iz mesta Dr3jc1, Lenin[VIP] iz mesta Grobišče ABC vs Lanej[-G-] iz mesta Pekre, slika[-G-] iz mesta…
  • Dragon -

Replied to the thread Vic of the day.

Ropar ropa banko... Pride do 1.talca Ropar: si videl moj obraz? 1.Talec: sem Ropar ga ustreli. Pride do 2. talca Ropar: si videl moj obraz? 2.talec: jaz ne! moja žena pa!
  • -Raa -

Črnolasa dama, rjavolasa dama in blondinka so neuspešno poskušale z ropom banke, zločin ki se kaznuje z usmrtitvijo pred strelskim vodom. Na dan eksekucije na podij najprej privedejo črnolasko. Postavijo jo pred zid, pripravijo strelce a v zadnjem…
  • Lenin -

Bitka za mesto Grobišče ABC (07.12.2018 9:28:57) Lanej[-G-] iz mesta Vinček vs Lenin[VIP] iz mesta Grobišče…
  • Lenin -

Bitka za mesto Žveplo 1 (06.12.2018 18:40:11) Lenin[VIP] iz mesta Grobišče ABC vs Temistokles[-G-] iz mesta Žveplo…
  • struna -

Replied to the thread Novi update?.

Kolikor sem seznanjen ni nič novega planiranega...
  • Lennox -

Replied to a comment by Lennox on struna’s wall.

Wall Reply
    Hvala za odgovor. Lp
  • struna -

Replied to a comment by Lennox on struna’s wall.

Wall Reply
    Pozdravljeni, trenutno ni nobenih obvestil o novih zgradbah
  • Lennox -

Wrote a comment on struna’s wall.

Wall Comment
    Pozdravljen. Zasledil sem, da imamo na voljo nov gradbeni prostor v igri. Zanima me ali bomo dobili tudi kako novo zgradbo? Lp Lennox
  • -Postojan -

And the Lord said untu John: "Come forth and you will receive eternal life". But John came fifth, and won a toaster. :D