Ikariam Slovenia

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Game over?:)

41

-Postojan

Lenin vs -G- kao giganti

4

Lenin

Vic of the day

8

Dragon

Recent Activities

• -Postojan -

Replied to the thread Game over?:).

Igro bi se dalo rešit na način, ki sem ga napisal mesec po črnem trgu in to je da bi se vojsko prodajalo le za surovine in še to ne poceni. Torej bi za par vojske porabil precej surovin in časa da bi jo kupil. Drugače pa naslednja ideja, ki bi po…
  • SuicideSquad -

Liked Dragon’s post in the thread Vic of the day.

Like (Post)
    Ropar ropa banko... Pride do 1.talca Ropar: si videl moj obraz? 1.Talec: sem Ropar ga ustreli. Pride do 2. talca Ropar: si videl moj obraz? 2.talec: jaz ne! moja žena pa!
  • SuicideSquad -

Liked -Postojan’s post in the thread Vic of the day.

Like (Post)
    And the Lord said untu John: "Come forth and you will receive eternal life". But John came fifth, and won a toaster. :D
  • SuicideSquad -

Liked -Raa’s post in the thread Vic of the day.

Like (Post)
    Črnolasa dama, rjavolasa dama in blondinka so neuspešno poskušale z ropom banke, zločin ki se kaznuje z usmrtitvijo pred strelskim vodom. Na dan eksekucije na podij najprej privedejo črnolasko. Postavijo jo pred zid, pripravijo strelce a v zadnjem…
  • Lenin -

Replied to the thread Lenin vs -G- kao giganti.

Pa so me le :) Čestitke Bitka za mesto Grobišče ABC (08.12.2018 14:50:44) Drejci iz mesta Dr3jc1, Lenin[VIP] iz mesta Grobišče ABC vs Lanej[-G-] iz mesta Pekre, slika[-G-] iz mesta…
  • Dragon -

Replied to the thread Vic of the day.

Ropar ropa banko... Pride do 1.talca Ropar: si videl moj obraz? 1.Talec: sem Ropar ga ustreli. Pride do 2. talca Ropar: si videl moj obraz? 2.talec: jaz ne! moja žena pa!
  • -Raa -

Replied to the thread Vic of the day.

Črnolasa dama, rjavolasa dama in blondinka so neuspešno poskušale z ropom banke, zločin ki se kaznuje z usmrtitvijo pred strelskim vodom. Na dan eksekucije na podij najprej privedejo črnolasko. Postavijo jo pred zid, pripravijo strelce a v zadnjem…
  • Lenin -

Bitka za mesto Grobišče ABC (07.12.2018 9:28:57) Lanej[-G-] iz mesta Vinček vs Lenin[VIP] iz mesta Grobišče…
  • Lenin -

Bitka za mesto Žveplo 1 (06.12.2018 18:40:11) Lenin[VIP] iz mesta Grobišče ABC vs Temistokles[-G-] iz mesta Žveplo…
  • struna -

Replied to the thread Novi update?.

Kolikor sem seznanjen ni nič novega planiranega...