Ikariam Slovenia

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Recent Activities

• struna -

Replied to the thread Game over?:).

@Dragon - nič ne bo penzije... sem premlad, da bi jo dočakal hahaha Drugače pa ne4, ampak 5 serverjev - warserver je treba tudi upoštevat
  • Dragon -

Banda ne jokat delite na masi hahaha :phatgrin: No na pol sem prebral poste, pol se mi pa ni dal vece :P Enostavno: - ukinit crni trg - cistka vsem gt na 0 - denar na 0 Sam ne mislim nehat ker sem prevec casa ze kle, se mi zdi skoda racuna. Dokler se kej ne…
  • billsmith -

Posted the thread EDIT.

Thread
    EDIT: Že imamo potne liste ter kreditne kartice, hvala vseeno. Lp, SuicideSquad :spank:
  • Ragnar Lothbrok -

Liked Dr Hudič’s post in the thread Game over?:).

Like (Post)
    PAN in ostali, ki igramo pošteno pa opuščamo igranje. Ti,ki si to napisal.....dobro ves,da ni tako.... ;) ;) ;)
  • Dr Hudič -

PAN in ostali, ki igramo pošteno pa opuščamo igranje. Ti,ki si to napisal.....dobro ves,da ni tako.... ;) ;) ;)
  • AoiKyuubi -

Replied to the thread Poročila napadov alianse 300.

Bitka za mesto Trnovec (28.07.2018 21:26:01) AoiKyuubi[300] iz mesta Dreamland vs Stef[FeR] iz mesta Trnovec --------------------------------------------------------------------------------------------- Mušketir..............................152(-0) -…
  • cerish -

Quote from The Black Angel: “struna nisi ti kriv vsem nam je jasno, kod sem ti ze navedel v primerjavi drugega serverja kjer vam je sef isti da so velike razlike, samo meni ni jasna ena stvar a smo slovenci res tolko bol pametni ne me jebat kod…